○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: אני רוצה להיות המנהיג שלך

אני רוצה להיות המנהיג שלך

15 דצמ' 2016 ב 03:26pm
על מנת שהאישה תרפה מהזכריות שבה , עליה לבטוח שהגבר שלה יקח אחריות מבחינה כספית , מינית ,רגשת ורוחנית .הוא לא חייב לשאת בכל הנטל , אך כדי שהאישה שלו תוכל להירגע ללא פחד לתוך החלק הנקבי שלה , הוא צריך לקחת את ההגה לידיו "(מתוך הספר דרך גבר /דויד דיידה ).

אני יושב מול המקלדת וקורא את המשפט שפותח את הפרק בספר דרך גבר של דיויד דיידה וחושב לעצמי :"כמה שהוא צודק ,כמה שהמשפט הזה פוגש אותי כל כך בשלוש השנים האחרונות . אני פוגש נשים שמבטאות בדיוק את אותו דבר שאני קורא בספר ,נשים שמאתגרות אותי לקחת אחריות ,להיות בטוח בדרך ובוחנות אותי כל הזמן בשאלה : שי , מהי הדרך שלך האם אתה יודע לאן אתה הולך ?האם אתה בדרך הנכונה או שאתה מגשש באפילה ?
וזה פוגש אות בכל תחום : כאשר אני עושה איתה אהבה אני מרגיש מתי אותה אישה בת הזוג שאני אוהב ועושה איתה אהבה מאפשרת לעצמה להרפות מהשליטה ועוזבת את ההגה , מרשה לעצמה לשכב על הגב ולהתענג יודית שיש מישהו שנמצא איתה איתה רואה אותה יש לה גב וגבר שצועד אתה יד ביד והיא יכולה לסמוך עליו ואז זה מאפשר לה לעוף לרחף , אני רואה אותה מחייכת מרוב אושר , מלכה אמיתית .

אנחנו יוצאים לבילוי היא בוחנת אותי : האם אני יודע את הדרך ? ואם היא מרגישה שבריר של היסוס קטן אני כבר מרגיש את השליטה חוזרת איליה , את הפחד שחוזר איליה את החוסר ודאות שגורם לה להרגש לא מוגנת לא נחדרת , להרגיש לא נאהבת . אני מתקרב איליה מסתכל לה בעייניים משתף אותה בתוכנית שלי במה אני מרגיש עכשיו מחבק אותה ואומר לה : אני אוהב אותך תוך כדי חיבוק חם עוטף אותה כך שהיא תרגיש שהיא מוגנת והיא יכולה לעוף על עצמה להרגיש נסיכה .

ואולי הדבר העיקרי שגורם לה לא להרגיש מוגנת ולא להרגש נאהבת ולפחד להתמסר ולהחזיר את השליטה איליה הוא שאנ לא עומד בביקורת וסערת הרגשות שלפעמים היא נמצאת בה שאני מבקר אותה , מנסה לפתור לה את בעיותיה , פעולה זו מכווצת אותה ואני מרגיש איך לאט לאט היא מתרחקת ומתרחקת ממני יותר ויותר . ברגע זה הדרך שלי לגרום לה להתקרב אלי ולהרפות מהשליטה הוא פשוט להיות איתה , להקשיב לה להכיל אותה לראות אותה , לפרגן לה ולשתף אותה בדברים הטובים שאני רואה אצלה , פשוט להיות חבר שלה .

"ככל שהיא תירגע ותרפה את עצמה לתוך הנקביות השלה ,היא תהיה יותר קורנת " ("דרך גבר " דיויד דיידה ) , ואכן כן אני רואה את זה כך היא נראית שענן המחשבות נעלם מבין עיניה ופתאום מה שנשאר זה רק לראות את היופי הזוהר שלה את הרוגע והזוהר בעיינים שלה את האנרגייה המתפרצת שלה ברגעים אלה הדבר הראשון שבא לי לעשות זה לחבק אותה , להרגיש את הלב שלה לנשק אותה ולעשות איתה אהבה . ברגעים אלה אני רואה אישה צעירה , ילדה שובבה וסקסית שמה שהכי הייתי רוצה זה לשחק איתה ואף פעם לא יהיה לי משעמם במשחק שלה .

"אם אתה רוצה שבת זוגך תירגע לתוך הנקביות שלה ותקרין את זוהרה הטבעי ,עליך לשחרר אותה מן הצורך לקחת פיקוד "(דרך גבר דיויד דיידה ) . היא צריכה לדעת לאן פני מועדות ואיך אני עומד להגיע לשם בכל מובן שהוא כספי ורוחני ,לאזה כיוון מתפתחים היחסים ביניכם ? מהי המטרה של חייכם המשותפים ?במה הכל מסתכם ?כיצד תוכלו להמשיך ולהתפתח בלי להיתקע בשגרת הבינוניות ?

ואני כותב עוד פעם את המטרה שלי לשנת 2015 :אני רוצה להיות אבא לגדל ביחד עם האישה שלי ילד משותף לנהל משק בית משותף ולחיות בבית אחד עם האישה שלי ואני .להיות אחראי יחד עם האישה שלי על ניהו תזרים המזומנים שלנו ולחיות את העכשיו ולתכנן קדימה את עתידו/ה הכלכלי של הילד/ה שלנו להיות חבר טוב ,שותף למסע ,המאהב והבן זוג של האישה שלי שמאפשר לאישה שלי להרגיש חופשייה להגשים ולעשות מה שהיא רוצה ומה שהיא אוהבת ולאפשר לעצמי להרגיש חופשי להגשים את עצמי ולעשות מה שאני רוצה ומה שאני אוהב .
להפוך את האימון הגופני לחוויה אינטימית מרגשת נעימה ומהנה להפוך ערב שגרתי ואת הקשר הזוגי לחווייה זוגית מחזקת קשר ומעלה חברות ותשוקה גם אחרי 20 שנה בדרך של שיח הקשבה מלב אל לב , מדטאצייה שקטה בישיבה ,ריקוד משותף משחרר של הגוף פעילות יצירתית משותפת : כתיבה ,הבעה , ציור ,פיסול , מגע קשוב ואוהב ליצירת קשר גלוי ומלא תשוקה וחברות עמוקה . לקום בבוקר להסתכל על עצמי מול המראה ולהגיד : " אני אוהב את עצמי ואת הגוף שלי אני עירני ומלא אנרגייה לעשייה ויצירה חדשה "

כדי שאישה תוכל להירגע לתוך הזוהר והשמחה הנקביים שלה היא צרכה לדעת שהיא יכולה לצאת למסע על הרכבת שלך ולבטוח שתיקח אותה אל מחוז חפצה
אני קורא את המשפט וכל מה שאני חושב עליו זה על המטרה שלי : לדעת ולהיות אחראי על מצבי הכלכלי , לקדם את המטרות שלי , ולעשות מה שאני אוהב ללכת בבטחה ולגרום לבת הזוג שלי לנסוע ברכבת שלי ולהגיע בשלום למחוז חפצה .

תגובות

  • מנוי נמחק
    27 אוק' 2019 ב 10:19am
    שמי קייטי היגינס. לאחרונה נרשמתי כאן כדי למצוא בן זוג אמין וישר למערכת יחסים רצינית. ראיתי את הפרופיל שלך והתעניינתי בך. זה נחמד לפגוש אותך. יש לי גם משהו חשוב לדון איתך. אנא צור קשר בכתובת הדוא"ל הפרטית שלי לדיון טוב יותר.

    katiehiggins2055@gmail.com

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags