○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: עשה זאת מאהבה

עשה זאת מאהבה

15 דצמ' 2016 ב 03:24pm
הלב דופק , ההתרגשות גדולה , הידיים רועדות בשעה שאני מתחיל לכתוב את הדברים הבאים על המקלדת , אני מרגיש שגם דמעה אחת ועוד דמעה יורדת לי מהעין , ככה זה שאני הולך לתאר לכם מה זה בשבילי לעשות דברים מאהבה , ולהביע בפניכם מה הסיבה העיקרית והעמוקה ומה זה עושה לי שאני נמצא עם האישה שאני עושה איתה אהבה , מה גורם לי ואיך אני מרגיש שאני אומר לה את המשפט : "רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך ".
והראש שנמצא בקומה למעלה , מתייחס בזלזול ואומר איזה ילדותי ולא מציאותי הלב הזה ,הוא עדיין לא יודע איך משחקים את כללי המשחק , הוא לא יודע לשחק , והראש מנסה לשכנע אותי לרדת מהכוונה לכתובאת מה שיש לי על הלב . אבל הוא לא מצליח .

"גבר ,צריך לחדור אל העולם כמו שהוא חודר אל האישה : לא רק לשם רווח אישי והנאה אלא כדי להעצים את האהבה בפתיחות ובעומק "(דרך גבר /דיוויד דיידה ) .
ואכן זה מה שאני עושה כשאני נמצא מול חבר ,מול מתאמן , מול מתאמנת , מול אישה , בת זוג המטרה העליונה שלי הוא להיות החבר הטוב שמתמסר ונותן מכל הלב ,ללכת יד ביד יחד איתם במסע ,לפרגן להם , להפוך להם את היממה ואת השהות שלהם איתי לחווייה אינטימית מרגשת נעימה רגועה ללא בקורת ,ציניות ואפלייה , שהם ירגישו שאני באמת איתם , נוכח , מקשיב להם ,רואה אותם , להוציא מהם את חדוות החיים , את השמחה , את התשוקה לחיים ,לאהוב את עצמם שהם יקומו בבוקר יסתכלו על עצמם מול המראה ויגידו :" אנחנו אוהבים את עצמינו ואת הגוף שלנו ",הם לא זקוקים לתת לי שום דבר רק להיות הם עצמם זה מספיק לי , כי כשאני אוהב האהבה שלי אינה תלוייה בדבר .

כשאני מחבק את האישה שלי באופן מיני אני מרגיש שהגעתי הבייתה , אני מרגיש רגוע , לא זקוק להילחם על שום דבר , לא זקוק לצייד שיוכיח את הגבריות שלי , אני מרגיש שאני רוצה להגיע עמוק עמוק לתוכה של בת הזוג שלי ,להתמסר למגע שלה , להתמכר למבט שלה בעייניים , להרגיש את הנשימות שלה לגלות עליה כל יום משהו חדש , לגרום לה להרפות מהשליטה ולהתמסר , להירגע אל תוך הגוף שלי .

הסיבה העיקרית שאני נמצא עם האישה שלי היא לגרום לה להרגיש חופשייה לעשות מה שהיא רוצה ,להביע את כל מה שהיא מרגישה , גם הדברים ובעיקר הדברים שהיא לא מביעה בפני , אני מחכה לאותם דברים כי דברים אלה רק מלמדים אותי על עצמי דברים חדשים , ומקדמים את הקשר האינטימי בינינו . כשאני עושה עם בת הזוג שלי אהבה אני רוצה ששום דבר לא פריד בינינו שהיא תתמסר אלי ב כל רמ"ח איבריה וגם תהיה איתי בלב שלה .

"כאשר גבר מעניק את מתנת המיניות האמיתית שלו לבת הזוג שלו ,הוא חודר איליה עמוק וגורם לה לפרוח באהבה ללא גבולות ,כדי לגרום לאישה לפרוח באמת דרושים : אוטנטיות ,התמדה , אומץ לב " ("דרך גבר" דיויד דיידה )
כל כך מרגש אותי לראות את בת הזוג שלי שוכבת על גבה , שאיבר המין שלי נמצא בתוך אבר המין שלה , אני מרגיש את ההתרחשות הגואה בתוך הואגינה שלה את ההתכווצויות החזקות שלה ואני רואה את פרצופה המתענג מאושר עד כדי דמעות , אני מביט לה בעיניים ומסוגל להשאר במצב הזה הרבה זמן , שוכח בכלל לגמור , מי רוצה לגמור כשאני נמצא בסיטואציה כל מדהימה של איחוד אני ובת הזוג שלי . ואחרי שאנחנו מסיימים את מעשה האהבה אני הכי סקרן לדעת ולשמוע ממנה , מה עבר עליה ,איך היא הרגישה , מה הייתה החווייה שהיא חוותה בזמן שעשינו אהבה , ומה קורה לה עכשיו בגוף . להתחבק איתה עוד פעם להרגיש את הלב שלה , לישון איתה מחובק בצורה של כפיות , איזה כיף , בשביל זה אני עושה עם האישה שלי אהבה .
המטרה העיקרית והראשונה שאני רוצה לתת לאישה שלי זה להגד לה שאני אוהב אותך , לשים לב לפרטים הקטנים שמשתנים אצלה ולפרגן לה , ללכת איתה יד ביד ולעודד אותה לעשות עוד דברים שעושים לה להרגיש טוב , לסייע לה במה שהיא זקוקה ,להיות העזר יחד איתה ,להיות החבר הטוב , השותף הבן זוג שהיא יכולה לסמוך עליו שיהיה איתה .

"אין כל הבדל בין חדירה לליבה הנקבי של האישה ובין חדירה המלאה לעולם והם דורשים :רגישות ,ספונטאניות ,וקשר אמיץ לאמת הפנימית העמוקה שיאפשרו לך להכנס לתוך הכאוס והסגירות בדרך שתגרום לאהבה לנצח " ("דרך גבר " דיויד דיידה )

ככה אני מרגיש שאני בא במגע עם חברים שלי ועם האשה , אני שם את הלב שלי על השולחן ואומר :"הנה אני כולי שלך " קחי את מה שאת רוצה , קח את מה שאתה רוצה , אני חבר שלך שמתמסר ונותן מכל הלב ואני לא שוכח מה את/ה נותנ/ת לי ושאת/ה לא מובן מאיליו ולכן אני כל הזמן מזכיר לעצמי ואומר לך : תודה שאת/ה איתי , תודה שאת/ה אוהב אותי , תודה שאת/ה מאפשר לי לעשות אהבה איתך.
הדרך שלי לעשות אהבה עם עם העולם ועם האישה היא להביע את האהבה שלי אליה במילה טובה , בציור , במכתב , להביט לה בעיניים ולהתמכר למבט שלה , לחבק אותה , לחדור איליה בזמן שאנחנו עושים אהבה . להגיד לה מה אני מרגיש כלפיה . להיות חבר טוב ,שותף לדרך , מאהב , להיות הגבר שלה שהיא יכולה לסמוך עלי ולהרגיש באמת שאני אוהב אותה בזמן שאני אומר לה : "רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך".

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags