○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: גבר , היה ממוקד במטרת חייך

גבר , היה ממוקד במטרת חייך

15 דצמ' 2016 ב 03:22pm
אני רוצה להיות אבא לגדל ביחד עם האישה שלי ילד משותף ,לנהל משק בית משותף ולחיות בבית אחד עם האישה שלי ואני ." אני כותב שורות אלה ומתרגש עד דמעות , הלב דופק אולי זה נראה לכם מוגזם התחושות שאני מביע עכשיו אבל זה מה שאני מרגיש עכשיו , זה מאוד קל להקליד את המילים האלה על הדף , אני גם מרגיש שזה גם בא מהבטן ,זורם בצורה הכי קלה בלי מאמץ מיוחד בלי פחד הרצון הוא כל כך חזק , אבל בפנים יש מערבולת גדולה , הראש מלא במחשבות , תכנונים קדימה , מחשבות לעתיד , מתכנן תסרטים חלופיים (בכל זאת הוא ראש הוא לא הדבר הכי אופטימי הוא לא חי בפנטזיה , הוא תמיד מחזיר אותי לקרקע ) , ולעומתו הלב שלי דופק חזק , כאילו יש מסיבת טראנס שאני מרגיש את קולות הלב לפעמים המסיבה בלב מגיעה עד הריאות ומרעידה אותן גורמת לפעמם לקשיי נשימה , לפעמים את קולות המסיבה שומעים עד למטה לשרירי הרגליים שמגיבות בתחושות עצביות חזקות . אני רוצה להיות אבא לגדל ביחד עם האישה שלי ילד משותף ...
ואז אני ממשיך בכתיבה היד על המקלדת מעט רועדת :"להיות אחראי יחד עם האישה שלי על ניהול תזרים המזומנים שלנו ,לחיות את העכשיו ולתכנן קדימה את עתידינו הכלכלי ועתידו של הילד /ה המשותף . אני מניח לרגע את שטף הכתיבה מתרחק לרגע מהמקלדת נמצא לרגע עם עצמי ,עוצם עייניים ולרגע לא מאמין שאני מעמיד לעצמי מטרה כזאת להיות אחראי על תקציב , להיות אחראי עם בת הזוג שלי על תזרים המזומנים ,לדאוג עם בת הזוג שלי לעתידו של הילד/ה שלנו .
כמה אחריות מוטלת על הכתפיים שלי ובת הזוג שלי להביא את המתנה ואת החום וכל האהבה שלנו לילד/ה שיוולד לנו לעשות אותו מאהבה ,ובעיקר לחיות את העכשיו לא לשכוח שמעבר לאחריות אנחנו רוצים להנות לעשות אהבה להפוך את היממה שלנו לחווייה משפחתית מיוחדת במינה ליצור שבט משפחתי זוג אישי שלנו : בת הזוג שלי ,אני והילד/ה שתוולד לנו .
ואני ממשיך לכתוב :"להיות חבר טוב ,שותף למסע ,המאהב והבן זוג של האישה שלי שמאפשר לאישה שלי להרגיש חופשייה להגשים ולעשות את מה שהיא רוצה ומה שהיא אוהבת ולאפשר לעצמי להרגיש חופשי להגשים את עצמי ולעשות מה שאני רוצה ומה שאני אוהב ". כשאני כותב מילים אלה חיוך גדול מתפשט לי על הפנים , הלב זורח מרוב אושר אני בוכה מרוב אושר , עוד מעט אני אשווה את זה לחווייה שדומה לאורגזמה .
המטרה המרכזית שלי בקשר עם בת הזוג שלי היא לראות אותה מחייכת ,עפה על עצמה חופשייה ובעיקר מתרגשת שאנחנו מתקרבים אחד לשנייה מחזיקים ידיים מסתכלים אחד לשני בעייניים ואני אומר לה "רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך "
אני יודע בטח אתם חושבים עכשיו " הוא חי בפנטזיה " ואני אומר כן אני חי בפנטזיה אבל אלה החיים שאני רוצה שיהיו לי ועד עכשיו זה מה שהיה לא מתפשר על אהבה .
ואני ממשיך וכותב את החלק האחרון בהתחייבות שלי :להמשיך לתחזק ,לשמר ,להיות בקשר ולהיות פעיל בשבט מעגל הגברים החברים שלי מאתגר שיווה " שאני כותב שורות אלה אני מתרגש עוד יותר , אני כל כך זקוק לחברת מעגל הגברים שיווה , אני כל כך חייב את העידוד את הדחיפה את הפוקוס והמבט החודר בעיינים של חבר שלי שאומר לי וחוזר ואומר משפט אחד :" מה הפוקוס שלך ? מה הייעוד שלך ? בשביל מה אתה קם כל יום בבוקר ? והוא לא מוותר ולא נותן לי לברוח , נמצא איתי בדרך . איזה כיף שיש לי חברים כאלה לעולם לא אוותר עליהם .
אני רוצה להיות אבא , לגדל ביחד עם האישה שלי ילד משותף .

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags