○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: להיות אבא ולהכיר את אמא

להיות אבא ולהכיר את אמא

15 דצמ' 2016 ב 03:21pm
ביום שישי קצת אחרי 11:30 הגעתי לביתה של אחותי לארוע מיוחד, טקס הברית המילה של הבן השלישי שנולד לה. ראיתי את ההתרגשות בעיינים של הגיס שלי, בן הזוג של אחותי מעובדת היותו והזכייה שלו להיות אבא פעם נוספת פעם שלישית ,להיות מודל השראה לשני הבנים הגדולים שלו ולהתחיל לגדל את הבן השלישי שלו מההתחלה .

הגעתי לביתה של אחותי אחרי מדיטאציית אום שבה השתתפתי לילה קודם ,שבוע אחרי סופשבוע אתגר שיווה שבה הפוקוס העיקרי שאיתו יצאתי מהסופשבוע היה: "אני רוצה להיות אבא ", השתתפתי בהרבה מדיטאציות אום ב15 שנים האחרונות אבל המדיטאציית אום הזאת הייתה שונה ,תמיד אני מגיע למדיטאציית אום עם אנרגייה של ילד עם הרבה אנרגייה , הרבה קלילות , עם רצון לשחק עם החיים לשחק את המשחק , להכנס ללונה פארק ששמו מדיטאציית אום ,ללא החזקה ,ללא שיקול דעת , ללא אחריות ,ובעיקר עם לב רגיש שיכול ליפול מכל תחושה של משבר או דחייה או חוסר נאהבות שיקרו במהלך המדיטאצייה , חוסר שקט ובעיקר רצון להצגה ,לתשומת לב שתינתן לי בכוח .

במדיטאצית האום האחרונה זה היה אחרת ,הרגשתי מאוד מוחזק ,מאוד אחראי ,מאוד שלם עם עצמי ,איני זקוק לחיזוקים ,ובעיקר לא זקוק להיות במרכז המעגל לא זקוק להראות את עצמי , ולא זקוק לחיזוקים נוספים כדי להרגיש נאהב , לא פוחד מדחייה ,ומשתתף במדיטצייה קודם כל בשביל עצמי בשביל ההנאה שלי ולא בשביל לרצות את המשתתפים או המשתתפות האחרים במדיטאציה .

דבר נוסף שהיה לי חדש במדיטאציית האום האחרונה שהייתי היה החוסר רצון וצורך לכבוש יעד להיות צייד במקום זה היה רצון וצורך חזק פשוט להיות להרגיש את עצמי לראות את עצמי ובעיקר לראות את מי שנמצא איתי לחוש אותו להיות איתו להיות חבר שלו שמתמסר ונותן מכל הלב .
אחד החלקים שהיו לי הכי קשים ומאתגרים במדטאציית אום האחרונה שהשתתפתי בה היה החלק של להיות משוגע . טאריקה בתחילת השלב הזכירה את המשפט הבא : "לאדם יש שלושה פחדים שהוא מפחד מהם הפחד מהמוות ,הפחד מאורגזמה , והפחד להשתגע ולאבד שליטה ,אם אתה יכול לאבד שליטה ולהשתגע במודע אתה אף פעם לא תהיה משוגע " אני שמעתי את המשפט הזה מטאריקה הרבה פעמים במדיטאציות הקודמות אבל הפעם היה משהו שונה . פעם הייתי רואה את החלק הזה כחלק הכי קל ,להשתגע לאבד שליטה אפשרות להיות במרכז הבמה לשחק להשתעשע אהבת אותו ,לא מענין אותי מה יחשבו מה יגידו לא מחזיק את עצמי (ילד ) , במדטאצית אום האחרונה משהו השתנה היה לי מאוד קשה להביט במשתתפים ובעיקר הסתכלתי על עצמי וכל הזמן חשבתי מה יקרה כשאני אאבד שליטה שאני אאבד את שקול הדעת את ההחזקה , הרגשתי את כובד האחריות שש לי על הכתפיים אם אאפשר לעצמי לרגע לעזוב את הידיים מההגה ולהשתגע . איך זה יראה ,איזה דוגמה אישית אני אקרין פה לאנשים שרואים בי מודל השראה . לקח לי יותר מחצי שלב של השגעון עד שהשתחררתי מאותה מחשבה כי "אם אני יכול להיות משוגע במודע אני לא אהיה משוגע והרי זה מה שאני רוצה באמת אם אני רוצה להיות אבא "
באותה מדיטאצית אום בפעם הראשונה ראיתי את הבנות שהיגיעו למדיטאצייה והרגשתי צורך ורצון חזק להיות הגבר שהם תרגשנה שהן יכולות להסיר את חומת הפחד מפני רצון הכיבוש והצייד של הגבר ולהחליף אותה בתחושה של בטחון של אחריות שהן מרגישות מן הגבר שיהיה איתן שהן יכולות לסמוך עליו שילך איתן יד ביד במסע , שיתעניין בהן ובעיקר יהיה קשוב לרצון שלהן ולצרכים המשתנים שלהן ,ובעיקר יכבד את הזמנים שהן לא נענות לו והגבר מקבל מהן דחייה .

בשלב של ריקוד לאוהבים ראיתי את הדבר הזה בצורה הכי חזקה ובולטת ,אם במדטאציות אום הקודמת היה חשוב לי לכבוש לצוד לשחק ולתת את ההופעה שלי מול הבנות ולהשג נקודות מול כל אחת שאני מצליח להגיע למטרה , במדטאציית אום האחרונה הרצון לכבוש ולצוד התחלף ברצון להות לכבד את אותה אחת שאנ רוקד מולה לראות אותה ואת הצרכים והרצונות שלה במיוחד אם היא אומרת לי שכרגע היא לא רוצה .
השעה 12:00 בצהריים בבית של אחותי וגיסי , המוהל כבר ביצע את מלאכתו וחתך את העורלה של ירדן הבן השלישי של אחותי אח ליהלי ונווה , גיסי הלך לקבור את העורלה של ירדן , ואני הסתכלתי עוד פעם על גיסי על האחריות הדאגה ובעיקר איך שאותי מסתכלת עליו בתור הגבר שלה שהיא יכולה לסמוך עליו שיהיה איתה שיראה אותה שהיא יכולה להרפות מהשליטה והוא ינהל וינהיג את המשפחה .

ביום שני בשעה 20:00 אני הולך להתחיל את המסע . אני הולך להיות אבא , אני רוצה להיות אבא , אני רוצה להיות בן זוג , שותף לדרך למסע , להיות המאהב של האישה שתהיה לי להקשיב לה להכיל אותה , להיות איתה לראות אותה וללכת איתה יד ביד במסע המשותף שלנו ביחד , להיות אחראי שקול ומוחזק לנווט את הספינה הזוגית שניצור ביחד ולעמוד בכל אתגר וחווייה.

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags