○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: המפגש האינטימי המרגש והמפחיד עם עצמי

המפגש האינטימי המרגש והמפחיד עם עצמי

15 דצמ' 2016 ב 03:19pm
הפחד הגדול ביותר שלי הוא להיות עם עצמי , להיפגש ולראות את עצמי מול המראה , להביט לי בעיניים , לראות את הצדדים היפים שבי את החוזקות שלי ,לראות את הצד האפל שבי את מה שאני לא אוהב בי ,הפחד הגדול ביותר שלי הוא לעמוד מול המראה להביט לי בעינים ולהגיד לעצמי : "שי , אני אוהב את עצמי ואת הגוף שלי אני ערני ומלא אנרגיה לעשייה ויצירה חדשה " והפחד היותר גדול שיש לי הוא להגיד לעצמי "שי , רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך , להרגיש חופשי ולהרגיש את הגוף שלי , להקשיב לרצונות שלי להיות מודע לצרכים שלי ולהיות מודע לתשוקות שלי .והפחד שמכניס אותי לשיתוק ולחוסר יכולת לזוז הוא הפחד לעשות ולהיות מי שאני ולהציג את עצמי ולהיות במיטבי מול מי שנמצא מולי להעניק לו את המתנה שמיוחדת רק לי ולגרום לי ולו להרגיש חופשי אוהב נאהב מאוהב סקסי ומלא תשוקה ולהרגיש שום דבר לא חשוב להפוך את היממה וכל רגע לחוויה אינטימית מרגשת נעימה ומהנה .

נסעתי לסופשבוע בקיבוץ בית אורן כדי לקבוע מפגש אינטימי מרגש ומפחיד עם עצמי להכיר את עצמי ולשאול את עצמי את שלוש השאלות המרכזיות שיעזרו לי להכיר את עצמי ולהרגיש נוח וחופשי ולהרגיש אוהב נאהב ומאוהב שאוכל לעמוד מול המראה ולהגיד לעצמי : שי , רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך ,השאלות ששאלתי את עצמי במהלך הסופשבוע הזה היו : מה אני אוהב בעצמי ? מה אני לא אוהב בעצמי ? איך אני רוצה שיראה מערכת היחסים האינטימית שלי עם עצמי כדי שארגיש אוהב נאהב ומאוהב ואוכל להגיד לעצמי :"רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך ".

המתנה הכי גדולה ויקרה ויקרה שקיבלתי בסופהשבוע הזה היא שאני לא הייתי היחיד שקבע פגישת סופשבוע אינטימית ומפחידה עם עצמי היו איתי עוד 29 אנשים אמיצים שקבעו פגשה עם עצמם כדי להכיר את עצמם ובמהלך הסופשבוע ערכתי לא רק פגישות עם עצמי ושאלתי את עצמי את אותן שלוש שאלות אלא נפגשתי לפגישות חברות (FRIRNDSHEEP MEETING ) עם כל אחד אותם אמיצים ובמשך זמן מוגבל הוא היה החבר שלי שניהלנו מערכת יחסים קצרה ששלוש שאלות היו תמיד במרכז מערכת היחסים : מה אני אוהב/ת ? מה אני לא אוהב/ת? מה מפריע לי במערכת היחסים עם בן הזוג שלי ?

במהלך הסופשבוע הפגישה האינטימית שלי עם עצמי ועם 29 האמיצים שהיו איתי הכילה כמה דברים : הכרתי את היכולת שלי להיות בתנועה , הכרתי את היכולת שלי לרקוד על פי קצב המוזיקה ולהיות טוטאלי נוכח ואינטימי עם עצמי לא לאפשר לראש שלי לעצור אותי מלהיות באינטימיות עם עצמי , הכרתי את היכולת שלי להביע רגשות ולהביע את מה שאני מרגיש בעיקר להביע את הכעס שיש בתוכי שבדרך כלל זה לא קורה בחיי היום יום שלי ומעמיס עלי , הכרתי את היכולת שלי להרגיש כאב כי כדי להרגיש אהבה אני חייב להרגיש ולהביע את הכעס שלי להרגיש את הכאב שלי להסכים לסלוח לעצמי ולשחרר את הכעס והכאב ואז מגיע הרגע המיוחד והקסום שאני רוקד חופשי מרגיש קליל גמיש וזורם ואוהב את עצמי ואז אני גם רואה את מי שנמצא מולי כמו יצירה חדשה שאני סקרן ומתלהב להכיר אותו להקשיב לו ללמוד ממנו , להרגיש אותו , לחבק אותו , להביט לו בעיינים ולהגיד לו : "רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך "

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags