○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: סיפור אהבה שכולו אינטימיות וממגע קשוב ואוהב

סיפור אהבה שכולו אינטימיות וממגע קשוב ואוהב

15 דצמ' 2016 ב 03:18pm
הפחד הכי גדול שלי הוא להרגיש אוהב אהוב נאהב מאוהב מרגיש חופשי , קליל גמיש מרגש את הגוף שלי , מקשיב ללב שלי שאני מביט בעיינים למי שנמצאת מולי ולא משתעמם לרגע מאותו מבט שלה בעיינים שאותו מבט מוביל לרצון החזק שלי ושלה להרגיש את המגע שלי ואת החיבוק שלי ובלי מילים או רצון לשליטה ושימוש בכוח אנחנו מתקרבים אחד לשנייה וככל שאני מתקרב איליה אני מתחיל להריח את הריח גוף המיוחד שלה שגורם לי להיות הרבה יותר מלא תשוקה אליה ולרצות להיות יותר קרוב איליה , ואני מתקרב איליה עוד ונמצא ממש קרוב איליה ואז אני גם מריח את ריח השיער המשכר שלה , ואני ממשיך להתקרב איליה ואז אני חש בקצוות השיער הארוך שלך והמגע הנעים של השיער שלה רק מעלה לי יותר את הרצון להרגיש את החיבוק שלי איתה , ואני עכשיו הי קרוב איליה מרגיש את פעימות הלב שלה שהלב שלי צמוד ללב שלה ואנחנו בחיבוק נושמים ביחד ומתמסרים לאותו מגע ופתאום אין זמן אני לא זקוק לכלום כל מה שאני זקוק לו קורה ברגע הזה אנחנו ממשיכים באותו חיבוק בעמידה ולאט לאט מתיישבים וממשיכים את החיבוק בישיבה לב אל לב פה לפה , איבר מין אחד צמוד אל איבר מין שני מרגישים שאנחנו אחד מתאימים את הנשימות שלנו נוגעים אחד בשנייה אני מעביר את כף היד שלי על הגב שלה ומשאיר כף היד שלי על הגב התחתון שלה וכף יד שניה שלי מטיילת ברכות וחוקרת את הגב של האשה שאיתי עד שנעצרת בגב העליון במקביל ללב שלה . איזה כיף להיות ככה בחיבוק אמיתי נשימה אחת .

ואז זה קורה אני אומר לאישה שאיתי אני רוצה להעניק לך חוויית מגע קשוב ואוהב מיוחדת במינה , להעניק לך את האהבה שיש בתוכי כדי שתרגישי אוהבת נאהבת מאוהבת סקסית ומלאת תשוקה לעשייה ויצירה חדשה שתרגישי חופשייה להביע את הקול שלך להניע את הגוף שלך בחופשיות כדי שתהיי מוכנה למעשה האהבה שלנו .

האישה שאיתי נשכבת על גבה ידיה פרושות לצדדים אני רואה את הבטן שלה עולה ויורדת היא לבושה בבגד ספורט נוח ומוכנה לחווייה , אני נוגע בעדינות בגוף שלה גורם להרגיש חופשייה גורם לה להניע את הגוף שלה בחופשיות להביע את הקול שלה להרגיש שהיא קרובה אלי ואני שומר אליה רואה אותה מכבד את רצונה וצרכיה , קשוב אליה ובעיקר המטרה המרכזית שלי היא להיות באינטימיות איתה ומענין אותי : איזה מגע הא אוהבת ? איזה מגע היא לא אוהבת ? היא קובעת את הקצב היא קובעת מה יהיה ואני מתאים את הפעולות שלי לפעולות שלה .

אחרי אותו מגע קשוב ואוהב אנחנו יושבים אחד מול השנייה ורק מביטים בעינים היא משתפת אותי בחווייה שעברה שהענקתי לה מגע קשוב ואוהב ואני משתף אותה בחווייה שלי .אנחנו משתפים אחד את השנייה תו מבט בעינים בשלוש השאלות ליצירת אינטימיות : מה אוהב אצלה ? מה אני לא אוהב אצלה ? ומה מפריע לי בה ? ומרגישים עוד יותר קרובים אחד לשנייה . מוכנים לשלב הבא …

אני לוקח אותה אל המיטה אל המערכה האחרונה של מעשה האהבה ואנחנו עושים אהבה .כי במקום בו הכוח שולט שם לא נמצאת האהבה במקום בו האהבה שולטת אין רצון לכוח וכשגבר אוהב אישה אינטימיות היא הדבר הראשון שהוא רוצה שיקרה לו איתה שהוא יביט לה בעינים ויגיד לה :" רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך " והיא תביט לי בעינים ותגיד לי :"רק רציתי להגיד לך שאני אוהבת אותך "

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags