○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

shayeyal: אני רוצה להיות אבא -הגבר שהוא עזר בעדך

אני רוצה להיות אבא -הגבר שהוא עזר בעדך

15 דצמ' 2016 ב 03:15pm
יום חמישי 15 בינואר 2015 ,8:00 בבוקר אני מתעורר בביתי בחדרה ,ישן לבד במיטה הזוגית שלי ומרגיש שמשהו חסר לי בחיים . הלב כואב מכווץ ומשפיע על דרכי הנשימה שמגיבות בקושי לנשימה . לפני שלושה שבועות הייתי על גג העולם כאשר התעוררתי כל בוקר עם הבת זוג שלי , אכלנו ארוחת בוקר ביחד ,נהניתי לראות אותה מחייכת אלי , אסרטיבית ,דומיננטית ,עפה על עצמה שהיא רצה מיעד ליעד מעוד דאגה ועוד דאגה ,לילדים בגן , לפרוייקט בבית החולים שיבא , הייתי שם בשבילה וכל מטרתי הייתה : להיות חבר טוב שלה ,להיות בן זוג , שותף למסע להיות המאהב שלה .

והיא על השנייה הראשונה להיכרות בינינו רצתה להיות אמא , לתת לא רק לילדים זרים אלא לתת גם לילד שלה , היא כבר אמרה לי את זה כבר בשנייה הראשונה להיכרות שלנו , אני התכווצתי ששמעתי אותה מזכירה את זה בהתלהבות כל כך גדולה . וחשבתי מה זה אומר לגביי . אני הולך להיות אבא ? אני הולך ליצור את היצירה האישית המשותפת הכי יקרה שעד עכשיו יצרתי את הילד המשותף שלי ושלה .

בהתחלת הקשר הייתה בינינו הרבה תשוקה נהניתי לעשות איתה אהבה וגם היא נהנתה נתתי את כל כולי וגם היא נתנה אבל היה חסר דבר אחד שזה יהיה מושלם ושהמטרה תושג ושניצור את היצירה המשותפת שלנו : היינו שוכבים ועושים אהבה בהתחלה עם קונדום שחס חלילה לא יפלט זרע ופרי האהבה והתשוקה שלנו יהפוך להיות מציאות חיה ונושמת , לאחר מכן כיוון שהאהבה שלנו הייתה הרבה יותר תשוקתית ורצינו להרגיש אחד את השנייה , שכבנו אחד עם השנייה ,והסרתי את הקונדום מאיבר המין שלי , חדרתי איליה והייתי עמוק בתוכה ,הרגשתי איך עכשיו היא מרגישה אותי , היא מרגישה את אבר המין שלי , והיא הייתה על גג העולם : "אני רוצה שתגמור בפנים ,אני רוצה להרגיש אותך ,אני רוצה להרגיש את הזרע שלך בתוכי " ,ואני מצד אחד הייתי על הגג העולם אני נמצא בתוכה מרגיש על הסוס ,עושה אהבה עם האישה שאני אוהב רואה איך האישה שלי שאני כל כך אוהב מתענגת שוכבת על גבה מרפה מהשליטה בוכה מרוב אושר כאשר אני מרגיש את ההתכווצויות של הואגינה ואת הואגינה שלה מתחילה להיות רטובה , האשה שלי מתחילה לחוות אורגזמה , מתחילה להיות מאושרת , מתחילה לתת לעצמה את האפשרות להיות נחדרת להיות נאהבת ,אני מרגיש על גג העולם הרי זו המטרה שלי בתור גבר : לגרום לאישה שלי להרפות מהשליטה להרגיש נחדרת להיות נאהבת .

ואז עלה החשש , הפחד הראש מתחיל לעבוד :"אתה רק איתה שבועיים . האם אתה אוהב אותה ? האם אתה מוכן להיות אבא ? האם יש לך מספיק כסף לפרנס את הילד שיוולד לכם ? אתה עכשיו מתחיל להגשים את היצירה שלך אימון כושר הוליסטי האם זה הזמן ליצור עוד דבר חדש ? האם אתה מסוגל לעשות שתי פעולות בבת אחת ? האם אתה מוכן למחוייבות הזאת ?לאחראיות הזאת ? האם יש לך אומץ ? האם זה באמת הפוקוס שלך או שאתה סתם מתפזר הולך אחרי הרצונות שלה צייתן וקורבן ? ומה איתך ? האם חשבת על זה שהילד שיוולד יגרום לך לאבד את החופש והדברים שאתה רגיל כרגע לעשות ? להיות חופשי , מלא יצירה ועשייה . האם אחרי שהילד יוולד ישאר לך זמן לעצמך ? ומה איתה ? האם אחרי שהילד יוולד היא תמשיך להיות כזאת תשוקתית אוהבת איליך או שכל המשאבים יופנו לילד ,היצירה החדשה שלך ושלה . האם אני מוכן להיות אבא ?

הרבה שאלות שעברו לי בראש במהלך החודשיים שהייתי איתה ,והיא הרגישה את ההיסוס , הפחד , הצייתנות , המחשבות וההרהורים שעברו לי בראש , והתבטא הרבה מאוד בקשיי נשימה שהיו לי בעיקר בלילה .וגרמו לי לא ללכת עד הסוף ולשפוך את פרי היצירה שלי לתוכה .

ביום שבת קמנו בבוקר אחרי יום שישי שבו היא הייתה עצבנית וכועסת עלי גם שהבאתי לה פרחים לשבת זה לא עשה את ההבדל זה לא גרם לה להרגיש טוב עם עצמה , משהו היה חסר לה כדי שהיא תרגיש נאהבת ,שתרגיש נחדרת : היא רצתה להיות אמא .
אנחנו עושים אהבה היא שוכבת על הגב ואני מעליה בלי קונדום חודר לתוכה רואה איך איבר המין שלי מתקשה והיא מתחילה להתרגש כשהיא מרגישה את איבר המין שלי מזדקף בתוכה , ואני מרגיש את התכווצויות הואגינה שלה ואיך שהיא הופכת להיות יותר ויותר רטובה . " אני רוצה שתגמור בתוכי אני רוצה להרגיש אותך " כאילו נתנה לי הזדמנות נוספת אחרונה להרגיש נאהבת נחדרת ושאני אעשה את התפקיד שבאתי ובשבילו נולדתי : להיות גבר שחודר לאישה שהוא אוהב מרוקן את זרע האהבה שלו איליה והופך אותה לאישה המאושרת ביותר וגורם לה להשיג את מטרתה : להיות אמא לילד שיוולד לה , ואני להיות אבא .אבל זה לא קרה אני גמרתי על הבטן שלה , הרגשתי את האכזבה בפנים שלה היא רצתה להרגיש אותי בתוכה להרגיש את הזרע שלי , להרגיש נאהבת ונחדרת .

אחרי שעה מאז סיום מעשה האהבה נפרדתי ממנה בפעם האחרונה ומאז אני ישן לבד במיטה שלי מרגיש שמשהו חסר מרגיש שאני רוצה להיות אבא , מרגיש אני רוצה לעשות אהבה עם בת הזוג שלי להיות השותף שלה , המאהב , הבן זוג לגרום לה להיות נחדרת נאהבת אבל בעיקר : להכנס לתוכה שהיא תרגיש את איבר המין שלי לעשות איתה אהבה שאני מחובר איליה הכי קרוב שרק אפשר להרגיש איך שהיא נהיית רטובה ומוכנה להפרייה ,ואז לרוקן את זרע היצירה שלי לתוכה . להיות אבא לילד שיוולד לנו - ולהפוך אותה לאמא .

ועכשיו 21/1/2015 שעה 09:03 בבוקר אני יושב וכותב את מה שאני רוצה עכשיו מה שבוער בי אחרי מה שחוויתי מבת הזוג האחרונה שהייתה לי : " אני רוצה להיות אבא , לעשות אהבה עם בת הזוג שלי שהיא תרגיש את איבר המין שלי מזדקף בתוכה שהיא תהיה כל כך רטובה ,תשכב על גבה ותגיד לי "אני רוצה שתגמור בתוכי אני רוצה להרגיש אותך אני רוצה להרגיש שאתה נותן את כל כולך , אני רוצה לעשות ילד איתך " ואני את מה שבשבילו נולדתי מטרתי העליונה כגבר : לחדור לתוכה להגיע עד קצה הואגינה שלה שהיא תרגיש את איבר המין שלי להתענג ולהנות ולחוות עוצמה ואורגזמה ולפלוט ולרוקן את פרי היצירה שלי לתוכה , לגרום לה להרגיש נאהבת ,נחדרת , נכבשת , לצוד את היעד ולבצע את המשימה :

אני רוצה להיות אבא ולהפוך את בת הזוג שתהיה לי לאמא

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags