○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

fillyourheart: לכעוס לבקש סליחה להגיד אני אוהב אותך

לכעוס לבקש סליחה להגיד אני אוהב אותך

8 מאי 2015 ב 05:53pm
אתמול בערב ישבתי בחצר עם אבא שלי ודיברתי איתו על מה שעובר לי , בשנים האחרונות יש לי הרבה שיות כאלה עם אבא שלי על מה שעובר עלי אבל השיחות של מה שעובר עלי בדרך כלל וברוב המקרים מתמקדות במה שעובר עלי בהתנהלות הכלכלית שלי , בתכנון הכלכלי שלי לעתיד , בהווה , בתכנון העסק שלי , בתכנון הכלכלי של העסק , ובבניית איסטרטגייה לתקשורת בין אישית בעסקים . שיחות שהמאפיין שלהן הם : ראש , היגיון לא לצאת פראייר .

בשיה הזאת אני פעם ראשונה שמתי על השולחן ושיפתי אותו את דרכי בעולם . שיפתי אותו את הדרך הרוחנית שלי שמתבססת על מדיטאציות של אושו כמו : קונדליני , דיינאמיק , מדיטאציית אום , נשימה מעגלית , להכיר תודה , ולהיות אנושי ולשים את הלב שלי במרכז ולא לזנוח אותו .

שיתפתי אותו שב28 במאי אני משתתף בסדנה שבאה ממקום שנקרא : HUMANIVERSITY באמסטרדם שעוסק בשיקום של אנשים מהתמכרויות , שיתפתי אותו שהסופשבוע יתמקד בדבר אחד ביכולת שלי לקבל את מי שמולי ואת מה שאני חווה ועובר עלי ולהכיר תודה להסכים ולאפשר לי לפתוח את הלב ולהיות אמפטי למי שמולי גם אם הוא יתנהג אלי בצורה לא יפה , להשאר את הטינה ואת האגו בצד .

אני אעשה רגע הפסקה בסיפור ואשתף אותכם שבשנתיים האחרונות אני כל חודש ולפעמים אפילו פעמיים בחודש משתתף בפעילות שקוראים לה מדיטאציית אום "AWARNESS UNDERSTANDING MEDITATION" מדטאצייה של אושו שוירש צמצם אותו לתהליך של שלוש שעות שבו אני עובר יחד שאר המשתתפים במדיטאצייה (יותר כיף ביחד מאשר לבד ) קשת של 14 רגשות שמטרתם לאמן אותי ברגשות שהחברה אוסרת עלי להשתמש בהם (רק במקרים ספציפיים ) .

בהתחלה היה לי מאוד קשה להגיד לא בחיי האישיים , היה לי מאוד קשה לכעוס גדלתי בבית שאמרו לי ללכת בתלם לציית ושזה שמולי תמיד צודק ואסור לי למרוד מולו , בשלב של הכעס במדטאצייה פעם ראשונה נתת לעצמי את החופש לכעוס להוציא את כל הטינה ולצאת מהכלא שההורים שלי המורים החברה הכניסו אותי , זה היה תהליך של יציאה לחופש .תמיד בתוך השלב של הכעס (שטאריקה /דיוויה/ירון זיו ) לא מסכימ/ות לגלות כמה זמן הוא באמת , הרגשתי קושי מאוד גדול ולפעמים הרגשתי שמשהו מתפוצץ לי בפנים כמו מפץ גדול שמתנגש בכדור הארץ ובפיצוץ עפים רסיסים שלפעמים פגעו גם בי , ששלב הכעס נגמר הרגשתי רגשות מעורבים : רצון לבכות ,בכי גדול , הקלה גדולה , והפחד נעלם (כן שלב הכעס זה השלב שמפחיד אותי : מה יגידו עלי ? מה יחשבו עלי ? האם יקבלו אותי שאני כועס ולא נחמד ? . ואז בא השלב של המחילה יש הרבה אנשים במדטאצייה שזה השלב שהכי קשה להם בשבילי השלב הזה היה כמו לחזור הבייתה לחבק את עצמי ולשים אותי כמו תינוק בערסל וללטף אותו להגיד שהכל בסדר מותר לך לכעוס זה זכותך , השלב היותר מאתגר בתוך השלב הזה היה לעמוד מול מישהו ולהגיד לו : "אם פגעתי בך אני מתנצל " " if i hurt you i am sorry " שלב זה לימד להיות אנושי ולדעת לבקש סליחה ולראות את הבן השני כמישהו כמוני ולקבל אותו , לפעמים עמדתי מול גבר או אישה וראיתי את הכאב הכל כך גדול שיש לו /לה .
השלב הבא במדיטאצייה היה השלב שבו אני עומד מול כל משתתף במדיטאצייה מסתכל לה/לו בעייניים ואומר לה :" אני אוהב /ת אותך " "I LOVE YOU " זה אחד השלבים שככל שאני אומר אני אוהב אותך ליותר אנשים אני מרגיש שמשקולת שיש לי על הגב נעלמת ואני הופך להיות רך .
אחר כך המדטאציה הופכת להיות חגיגה ואני אשאר לכם לגלות לבד מה תחוו בהמשך .

ונחזור לשיחה עם אבא שלי : שיתפתי את אבא שלי שאני יכול לכעוס ולהוציא את הכעס שלי על מקום עבודה שהתייחס אלי לא יפה ופגע בזכוייתי עד כדי פגיעה באגו של אותו מעסיק ככה זה שאני כועס ומגן על עצמי , ואחרי זה שנגמר הכעס אני יודע לבוא לבקש סליחה ולהגיד אם פגעתי בך אני מתנצל ולסיים את הקשר בהכרת תודה על השהות שהייתי באותו מקום ועל המתנות שהמקום נתן לי . אבא שלי וגם אמא שלי ראו את כחולשה והורדת הערך שלי בעיני החברה "הם פוגעים בך משפילים אותך ואתה מבקש סליחה ?"
כן אני אומר להם אני לא אתנהג כמוהם בצורה עיסקית טכנית ללא ללב אלא אהיה אנושי מול הסביבה .

תגובות

  • מנוי נמחק
    27 אוק' 2019 ב 10:20am
    שמי קייטי היגינס. לאחרונה נרשמתי כאן כדי למצוא בן זוג אמין וישר למערכת יחסים רצינית. ראיתי את הפרופיל שלך והתעניינתי בך. זה נחמד לפגוש אותך. יש לי גם משהו חשוב לדון איתך. אנא צור קשר בכתובת הדוא"ל הפרטית שלי לדיון טוב יותר.

    katiehiggins2055@gmail.com

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags