○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

fillyourheart: שבח את האישה

שבח את האישה

8 מאי 2015 ב 05:50pm
"הזכרי גדל דרך אתגר ,אך הנקבי גדל באמצעות שבח . גבר צריך להסס להביע את הערכתו לאישה שלו ,שבח אותה חופשי ."

אני יושב מול המקלדת של המחשב וקורא משפט זה מתוך הספר דרך גבר של דיויד דיידה ובלב שלי מתחילה חגיגה . האתגר הגדול שלי ומה שגורם לי להיות במיטבי זה לראות את האישה שמולי זוהרת ענקית מרגישה טוב עם עצמה עפה על עצמה וזה בדרך כלל קורה כאשר אני רואה אותה רואה את היופי שלה ולא יכול להתאפק מלשתף אותה במה אני רואה מולי , לא יכול להתאפק מלספר לה מה התכונות המיוחדות שאני רואה אצלה , לא יכול להתאפק מלשתף אותה ברצון העז שלי להיות אתה ולראות אותה זוהרת כל כך עושה לי חשק גדול לעשות איתה עוד ועוד ועוד ועוד ועוד פעם אהבה ולא לגמור מלעשות איתה אהבה .

"היא כל כך יפה , עדינה אצילית , מחזיקה ביד רמה וסמכותיות שאופיניות ומיוחדת רק לה , שאני מרותק לכל מילה שהיא מוציאה מהפה גומע בצמא את המידע ואת האנרגייה המיוחדת שהיא מעבירה אלי ,שהיא לא משאירה לי שום ברירה רק להכנע לוותר על השליטה לא לדעת מה יקרה ברגע הבא ופשוט להיות איתה , להתמכר למבט שלה בעייניים להרגיש איך פעימות הלב שלי עולות ועולות ועולות ובלב שלי מתחילה חגיגה של מסיבת טראנס שאני רוצה שהיא תמשיך ותמשיך ותמשיך ואני כל הזמן מעלה את הקצב והעוצמה של המסיבה .היא גורמת לי להגיד לה את מה שבדרך כלל חברים שלי הגבריםאומרים לי שאסור להגיד :רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך , היא גורמת לי לחזר אחריה ולהנות מזה שהיא אוכלת מכף היד שלי ,שהיא נהנית כל כך ממה שאני נותן לה שהיא מתענגת כל כך ,ויותר מזה אני כל כך אוהב לאכול את מה שהיא מגישה לי להתענג ולהשמיע את העונג שלי בלי בושה .לעשות אהבה איתה ולא לרצות לגמור לעשות אהבה איתה כל הזמן להרגיש את המפגש שלי איתה ולהעמיק עוד ועוד ועוד ועוד ועוד וללמוד כל מפגש אתה משהו חדש ולהיות תלמיד שלה . "

כשאני נמצא עם חברי למעגל הגברים הם רואים בי מישהו מוזר שחי בסוג של עולם שהם לא מכירים עולם טוטאלי עולם שבו אני משתף את האישה שלי ואת מי שנמצא מולי במה שאני מרגיש במה שעובר עלי שזה עושה לי טוב ואני מרגיש במיטבי להגיד את המילה אני אוהב אותך . הם רואים בי מישהו שלא בתחרות איתם כי אני מדבר בשפה אחרת שהם לא מכירים אך היו מאוד רוצים להשתמש בה על בסיס קבוע .

כשאני משבח את האישה שמולי בצורה ישירה "אני אוהב לראות אותך מחייכת " משלב את זה עם הסתכלות אמיתית בעייניים שלה ומתקרב איליה ומחבק אותה יוצא איתה בריקוד שרק אני והיא יודעים מה יהיה בו יוצרים אותו תוך כדי תנועה ואני במהלך הרקוד לוחש לה באוזן עוד כמה מילים על התנועה הסקסית שלה ואיך אני אוהב לראות אותה מתנוענעת , ואני כבר רואה את התגובה שלה היא עפה באויר ואני מתמלא כל כך מסובב אותה ואוהב לראות אותה גדלה וגדלה עם כל מילת שבח שאני אומר לה .

כשאני אומר לה בצורה אמיתית את מה שאני מרגיש איליה היא ישר קולטת ובעזרת החושים המחודדים שלה היא גם מגיבה , היא לא תגיב למילת שבח שלי אם היא תרגיש שאני רוצה לקחת ממנה משהו היא תגדל ותהיה פורחת רק כאשר היא תרגיש שהפרגון שלי אליה הוא באמת אמיתי ובא להגיד לה משפט אחד :רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך .

אני יושב מול המקלדת ונזכר בהתחייבות ובמטרה שלי מול האישה שתהיה איתי :
"אני רוצה להיות אבא לגדל עם האישה שלי ילד משותף לנהל משק בית משותף ולחיות בבית אחד עם האישה שלי ואני . להיות אחראי יחד עם האישה שלי על ניהול תזרים המזומנים שלנו ולחיות את העכשיו ולתכנן קדימה את עתידו/ה הכלכלי של הילד/ה שלנו . להיות חבר טוב ושותף למסע ,המאהב והבן זוג של האישה שלי שמאפשר לאישה שלי להרגיש חופשייה להגשים ולעשות מה שהיא רוצה ומה שהיא אוהבת ולאפשר לעצמי להרגיש חופשי להגשים את עצמי ולעשות מה שאני אוהב .

להפוך את היממה ואת האימון הגופני לחווייה אינטימית מרגשת נעימה ומהנה להפוך ערב שגרתי ואת הקשר הזוגי לחווייה זוגת מחזקת קשר ומעלה חברות ותשוקה גם אחרי 20 שנה על ידי שיח הקשבה מלב אל לב ,מדיטאצייה שקטה בישיבה ,ריקוד משותף ומשחרר של הגוף ,פעילות יצירתית ומשותפת :כתיבה הבעה ציור פיסול ,מגע קשוב ואוהב ליצירת קשר גלוי ומלא תשוקה וחברות עמוקה. לקום בבוקר להסתכל על עצמי מול המראה ולהגיד : "אני אוהב את עצמי ואת הגוף שלי אני ירני ומלא אנרגייה לעשייה ויצירה חדשה "

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags