○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

fillyourheart: הפוך את המתנה שלך לאהבה

הפוך את המתנה שלך לאהבה

8 מאי 2015 ב 05:49pm
כאשר גבר רואה אישה יפה זה רק טבעי שירגיש בגופו אנרגייה אותה הוא מפרש לרוב כתאווה מינית .במקום לבזבז את האנרגייה הגבוהה הזו על דימיונות מנטאליים עליו ללמוד להזרים אותה בחופשיות בכל אברי גופו באמצעות נשימות עמוקות . גבר צריך להתייחס אל האנרגייה המועצמת הזאת כאל מתנה משיבה נעורים , המרפאה את גופו , וכאל אנרגייה של ריפוי לעולם – אם ילמד להתמיר אותה נתינה ושירות . בדרך זו הופכת התשוקה המינית לאיכפתיות ,והתאווה לנתינה .(דרך גבר דיויד דיידה )
אני קורא משפטים אלה מתוך הספר דרך גבר של דיויד דיידה ומיד עולה לי משהו מאוד חזק שאני רוצה להגיד לך אישה מיוחדת במינה , משהו שמגיע מהלב שלי והוא המתנה שלי אילייך התאווה שלי אילייך שהיא המתנה הכי יקרה שיש לי להעניק לך :

אישה !
בזמן שאת אוכלת ארוחת בוקר עסוקה בשלוש ארבע מטלות בעת ובעונה אחת , כל כך מתמסרת איכפתית דואגות לאנשים היקרים לך ,רציתי להגיד לך : הרשי לעצמך לקבל מחמאות , אפשרי עצמך להסתכל על עצמך במראה ולראות איזה יצירה מיוחדת במינה עומדת מולך ,אפשרי לך להתקרב אל עצמך קרוב קרוב למראה לבחון את הפרטים הכי קטנים בגוף שלך , הרשי לעצמך לעוף על עצמך לבדוק את גבולות התנועה שלך ,לרקוד ,לגעת בגוף שלך ,למתוח את הגוף שלך , לעשות אהבה עם עצמך , אם את אוהבת פעילות דינאמית אירובית כמו ריצה ,הליכה רכיבה על אופניים לכי על זה תעשי מה שאת אוהבת . אם את אוהבת לטייל להרגיש את ריח הפריחה של הטבע . אפשרי לעצמך לצייר לעצמך ציור ,לקנות לך מתנה ,לטפח את הגוף , לעלות אל מרכז הבמה ולדבר אל עצמך באהבה .
ואז...

כאשר את אוהבת את עצמך ועושה עם עצמך אהבה עושה את מה שאת אוהבת את מוכנה לעלות למרכז הבמה ולהזמין אל הבמה את האנשים שיתנו לך אהבה ,שיציירו לך ציור ,שיפנקו אותך בטיפול במגע ,שיציירו לך ציור ,שיטיילו איתך שידברו אלייך באהבה בציור ,יצירה ,תנועה ,כתיבה ,הבעה וטיפול אוהב וקשוב במגע.
אני רוצה להגיד לך רק משפט אחד :" רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך " רק רציתי להגיד לך שאני מוקסם ונכבש ממה שאני רואה מול העיניים שלי , ולא משתעמם אפילו לרגע אחד , רוצה להזמין אותך אישה לשחק איתי משחק שרק שנינו יודעים מה החוקים שלו ,רק שנינו קובעים את חוקי המשחק שיהיו מקובלים עלייך ועלי , שהחוק המרכזי והכי חשוב הוא : להפוך את המשחק בינינו לחוייה אינטימית מרגשת נעימה ומהנה , התסכימי לשחק איתי את המשחק ? "

"התעלות מתמסרת זו יכולה להיות הבסיס של חייך , במקום ההתמסרות המינית גרידא ,שהיא רגעית בלבד . כשאתה חש תאווה ,או תשוקה מינית לאישה , נשום עמוק ואפשר לתחושת התאווה להתעצם ולהתרחב אף יותר . אל תאפשר לאנרגייה להיתקע בראשך או באיברי המין שלך . אלא הזרם אותה בכל גופך . באמצעות השימוש בנשימותיך ככלי להזרמת והנעת האנרגייה ,הרווה בה כל תא בגופך .שאף אותה פנימה אל ליבך , ואז הרגש מליבך החוצה , וחוש את העולם כאלו כולו הוא האהובה שלך . עם הנשיפה נוע וחדור אל העולם במיומנות וביצירתיות ופתח אותו לאהבה .בדרך זו תאפשר למיניות הנשית לעזור לך לגלות ולהעניק את כישוריך במקום שתוליך אותך שולל לתוך מחזוריות של גירוי והתרוקנות לסירוגין "(דרך גבר דיויד דיידה )
ועל המשפטים האלה יש לי רק משה אחד לשתף אותך ולספר לך אישה מיוחדת במינה :
הכל התחיל בסיפור אהבה ,היא הייתה האישה הראשונה שלימדה אותי מה זאת אהבה ,אני התאהבתי בה מהשנייה הראשונה ,כבר ששוחחנו בטלפון הרגשתי משהו שונה ולאחר עשר דקות של שיחת טלפון קבענו להפגש ,כ-ארבע שעות לאחר אותה שיחה מול הבית שלה . בשעה היעודה הגעתי והיא הופיעה ,איך שהיא הניחה את רגלה באוטו אני ידעתי משהו בלב היצית את אש האהבה וזו הייתה תחילתה של מנגינה זוגית מיוחדת במינה , לא הייתי צריך כלום רק להרגיש אותה להרגיש את החיבוק שלה להריח את ריח השיער שלה ,להניף אותה באויר , לדבר איליה באהבה בציור כתיבה ,מגע הבעה - להגיד לה כל בוקר מי אוהב אותך יותר ממני .
כי כשגבר באמת אוהב אישה הוא מרגיש את זה מהרגע הראשון והיא מעוררת בו השראה להביא את הנוכחות הגברית שלו , שהיא תרגיש את האהבה שלו לא רק בחדירה שלו אל בין רגליה אלא בעיקר בזה שהיא תגיד לו שהוא יודע איך לאהוב אותה זה כל מה שהיא זקוקה לו כדי שהיא תעוף על עצמה ותרגיש נאהבת .


הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags