○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

fillyourheart: לא לפחד להיות לבד - ביעור חמץ

לא לפחד להיות לבד - ביעור חמץ

8 מאי 2015 ב 05:48pm
יום חמישי יום לפני ליל הסדר אני בדרכי לסטודיו קנטה בתל אביב . מדיטאציית ביעור חמץ ככה קוראים לזה לבער את מה שאני לא צריך מהחיים שלי . בדרך לסטודיו קנטה ברכבת אני יושב לבד ,מקשיב למוזיקה ולפתע עולות דמעות בשעה שאני שומע את השיר :im ready for love של אינדירה .נזכר בקרן שרק בדצמבר הייתי על גג העולם יחד איתה מעניק לה מכל הלב והנשמה אומר לה מה שתרצי את תשיגי רק תגידי לי מה את רוצה . נכון זה נשמע לכם כמו סיפורים מהאגדות ,כן גם חברים שלי אומרים לי את זה : "שי ,אתה חי בפנטזיה אתה רואה את החיים בוורוד כאילו אתה הנסיך וזאת שאיתך היא שלגייה .

אני מתחיל את המדיטצייה יחד עם עוד שמונה חברים אמיצים שגם הם כמוני באו כדי לבער את מה שהם לא צריכים בחיים שלהם . אני יושב בישיבה רגליים מסוכלות ,מקשיב להנחייה של המנחה .והגוף חסר מנוחה הראש סורק אפשרות אחרי אפשרות במטרה להגיע לתשובה ולהירגע ,עובר על פנ מספר אפשרויות שמתברר שהן כבר לא רלוונטיות : בלבול , קורבנות ,חוסר החלטיות , ילדותיות בעצם הראש שלי חוזר לאותם 8 תכונות שזרקתי וויתרתי במסע שקים המפורסם במסגרת אתגר שיווה חורף בינואר 2015 . הרגשה לא נעימה אני חווה באותו רגע ,הראש עמוס במחשבות מחפש את התשובה ,לפעמים עולה תסכול , באותו רגע אני מרגיש כמה אני זקוק למיקוד למטרה ליעד ברור ואם זה לא קורה אני מרגיש חוסר אונים , חוסר סבלנות , חוסר נוחות בקיצור חוסר חוסר חוסר .מרגיש לא במיטבי לא יכול לתת את מה שיש לי לתת . הגוף כואב באותם רגעים הראש כואב מרוב המחשבות מרגיש עייפות גדולה . ואז קורה דבר שמשנה את העלילה הראש נתקל בדבר שאני הכי רוצה להוציא מהחיים שלי שאם אני ארגיש בנוח איתו הוא כבר לא יהווה בעיה :אני רוצה לא לפחד להיות לבד אני רוצה לא לפחד להיות עם עצמי לא תלוי בחברת אנשים . אני שם לב באותו רגע שעד עכשיו תמיד הייתי מוקף ותלוי באנשים תמיד נמשכתי לשבט של אנשים שיתפתי פעולה התמסרתי מה שגרם לי לא לקבל החלטות ולהיות תלוי בהחלטה של הקבוצה . באותו רגע המדיטאציה הפכה לחווייה אינטימית מרגשת נעימה ומהנה בו אני יושב ללא מחשבה ונהנה להיות עם עצמי ,פתאום כבר לא כאב לי כלום היייתי משייט בחלל .
יום שלישי 10:00 אני נוסע לכיוון האשרם במדבר פסטיבל זורבה הבודהה ,כמה ימים קודם אני אומר לעצמי שהמטרה שלי זה להיות מובל ולא להיות זה שמוביל את החבורה ולוקח אחראיות ,כנראה שזה מה שצריך לקרות ואני זה שמוביל את החבורה . הדרך עוברת באופן חלק ,בדיוק כמו ההרגשה שהרגשתי כמה ימים קודם לכם במדיטאצייה . בפעם הראשונה להגיע לפסטיבל זורבה לבד לא שייך לשום שבט להיות עם עצמי . מעניין מה יקרה בחמישה ימים האלה .

יום רביעי 12:00 מתחם השמאנים נכנס לסדנה ריפוי בין המינים מנחת הסדנה אומרת שהמפתח לחיים שלוים רגועים וממקדים היא לעשות שלום בין המינים לחיות בשלום עם האישה שבי לחיות בשלום עם הגבר שבי ואז אפשרי יהיה להיות בזוגיות עם אישה פיזית . יושב ליד המנחה ומקשיב לשירה שלה על האנרגייה הנשית , מזדקף ואוהב את הקול שלה ושר יחד איתה מרגיש שאני מחזר ושר לאישה שלי ,נזכר באישה האחרונה שהייתה לי ,הלב דופק חזק אני על גג העולם . המנחה עוברת ושרה שיר לאנרגייה הגברית ,אני מזדקף , מרגיש טוב עם עצמי מרגיש מוביל אין לי מה להתבייש בגבר שבי , אני אוהב את מי שאני . המנחה שרה שיר לשני המינים : בן אדם עלה למעלה עלה עלה למעלה עלה בן אדם עלה למעלה עלה ,כי כוח חסדך יש לך כנפי רוח ,יש לך כנפי רוח כנפי נשרים אדירים , אל תתכחש בם פן יכחשו בך ,דרוש אותם דרוש בן אדם וינתנו לך " .
באותו רגע הייתי אחד הרגשתי טוב מפוקס הרגשתי אך הלב שלי דופק חזק .

כתבו , כך אמרה המנחה בקשה אחת שיש לכם לבקש מהאישה ואני זה היה כל כך פשוט כאילו זה היה טבוע לי בבטן כבר מזמן : אני מבקש ממך שתאמיני בי ותתמסרי אלי ללכת איתי בדרך ,לתת לעצמך להיות מובלת על ידי . אנ מבקש ממך לאפשר לי לתת לך להיות חופשייה להגשים את מה שאת רוצה .אני מבקש ממך לאפשר לי להיות אבא לילד שלך ולאפשר לעצמך להיות אמא להיות גבר ואישה אמא ואבא .

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags