○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

fillyourheart: אל תשנה את דעתך כדי לרצות אישה

אל תשנה את דעתך כדי לרצות אישה

8 מאי 2015 ב 05:43pm
"כשאישה מעלה הצעה שבעקבותה באמת משתנה נקודת מבטו של הגבר , עליו לקבל החלטה חדשה המבוססת על נקודת מבט חדשה זו . אך אסור לו לעולם לבגוד בהכרתו העמוקה ובאנטואיצה שלו ,רק כדי לרצות את האישה שלו או כדי להסתדר איתה . גם היא וגם הוא יוחלשו על ידי כך .עם הזמן הם יתמרמרו זה על זה והקליפה ההולכת וגדלה של חוסר האוטנטיות בינהם תהפוך לנטל על אהבתם ועל יכולתם לפעול בחופשיות "(דרך גבר דויד דיידה ).

אני קורא שורות אלה מתוך הספר דרך גבר ונזכר במה שקרה לי השבוע עם אותה אישה שחזרה לרגע לחיים שלי . היא הזמינה אותי למסיבת יום ההולדת שלה ובלב שלי התחילה חגיגה , כשהתקשרתי אליה היא שיתפה אותי שלא כל כך נעים לי ויש דברים שהיא לא תשתף אותי אבל היא יוצאת כמספר שבועות עם בן זוג חדש היא לא פרסמה את זה ,היא שיתפה אותי גם שהוא הפוך ממני הוא חולה עבודה ,חרוץ , עסוק בעצמו לא מפרגן , וכששאלה אותו לגבי מטרותיו היא הבינה שהוא לא רוצה מחוייבות וגם ילד לא בתוכניות שלו , פרגנתי לה על הקשר החדש והיא הוסיפה ופתחה את הלב שלה שהיא מאוד סובלת בקשר היא משמשת בתור מטפלת והיא מרגישה מרוקנת ולא משקיעה בעצמה מאבדת את הזהות שלה ומתמסרת כל כולה איליו ולא תמיד מקבלת תמורה לא כמו שהיא הרגישה שהיא הייתה איתי .

באותו רגע החגיגה בלב שלי התגברה , הרגשתי כאילו היא יודעת ומרגישה על איזה כפתורים ללחוץ כדי לגרום לי להיות קרוב איליה ולהתמסר איליה , אמרתי לה מה אני מרגיש איליה והמשכתי להגד לה ואז פתאום הרגשתי קצת נסיגה ממנה , היא אמרה שהיא מאוד עייפה ונדבר מחר .
יום אחר זה אני מקבל ממנ הודעת ווטסאפ : "אם אתה מגיע לאירוע אשמח להתלוות איליה ובוא לאסוף אותי מבית הורי " , שוב התחילה חגיגה בלב שלי היא בחרה בי לאסוף אותה לארוע שלה , היא החזירה אותי לווטסאפ שלה , היא הוסיפה סמיילי מחייך .

עלו שאלות : מה היא רוצה ? האם היא רוצה לחזור ? ומה אם חבר שלה ? היא אוהבת אותו ? היא אוהבת אותי ? יצאתי מבולבל !!! בלב שלי לרגע הפסיקו הריקודים והחגיגות ושאלות וספקות התחילו לעלות לראש שלי שהתחיל לקחת פיקוד על החגיגה שלרגע הופסקה .

הראש שלי שאל אותי : שי , מהי המטרה שלך ? האם זאת האידה שאתה רוצה שתהיה בת הזוג שלך ? ואני אומר לראש שלי : כן ! אני אוהב אותה . והראש שואל שאלה חדשה : ומה איתה ? האם הא באמת רוצה להיות איתך ? האם היא באמת אוהבת אותך ? את כולך ? או שאתה לונה פארק שהיא נהנית לשחק אתך ? האם אתה לב פתוח בלבד או שיש לך עמוד שדרה ? האם אתה באמת מרצה אותה ? או ששומע לעצתה כי זה באמת מה שאתה רוצה וזו החלטה שלך ?

ואני חושב לעצמי : חברם שלי אומרים לי איך אתה יכול להגיד לבחורה כבר מהתחלה שאתה אוהב אותה .ונשים אומרות לי אם אהבה לא הולכם למכולת במכולת . תתחבר למציאות לקרקע . ואני עונה להם : אני מחובר לקרקע . אני רוצה לחיות חיים מלאי תשוקה , מלאי עשייה ויצירה שאינטימיות ותקשורת גלוייה זה הדבר המרכזי שיהיה בהם .

אני מזכיר לעצמי עוד פעם את המטרה שלי לשנת 2015 :"אני רוצה להיות אבא לגדל ביחד עם האישה שלי ילד משותף ,לנהל משק בית משותף ולחיות בבית אחד עם האישה שלי ואני .להיות אחראי יחד עם האישה שלי על תזרים המזומנים שלנו להיות חבר טוב ,שותף למסע ,המאהב והבן זוג של האישה שלי שמאפשר לאישה שלי להרגיש חופשייה ולהגשים ולעשות מה שהיא רוצה ומה שהיא אוהבת ולאפשר לעצמי להרגיש חופשי להגשם את עצמי ולעשות מה מה שאני רוצה ומה שאני אוהב " .

אני חוזר לדיאלוג עם הראש שלי ועונה לו : יש לי לב גדול שרוצה לתת להתמסר ולהיות חבר טוב , ואני רוצה אישה שתרצה שאני אוהב אותה ותהיה איתי בכל מאת האחוזים ותרצה שאדבר איליה באהבה , אני לא מוכן להיות מספר 2 או נושא כלים אני רוצה אישה שתבחר בי להיות הגבר שלה ותרצה אותי ואת כולי ולא כמה חלקים אחרים ממני ולא תתמסר אלי . אני רוצה אישה שתגיד לי : "רק רציתי להגיד לך שאני אוהבת אותך ".

גישה זו של אמון בעצמי אני רוצה אישה שתתן אמון בי , ושאני אהיה פתוח להקשיב לה ללמוד ממנה , לגדול יחד איתה דרך התנסות גם אם לפעמים אטעה ,אני פתוח להקשיב וללמוד ממנה . ואני לוקח אחריות על ההחלטות של במאת האחוזים ואני לא מאשים אף אחד בהחלטותי .

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags

No Tags