○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

fillyourheart: מה זה אינטימיות זוגית בשבילי .

מה זה אינטימיות זוגית בשבילי .

8 מאי 2015 ב 05:42pm
בתוך האינטימיות הזוגית יש עיקרון זכרי ועיקרון נקבי ,וכל אחד מהם אחראי לתחום מסויים . תחום אחריותו של הגבר הוא ההדרכה לצמיחה ביחסים .התחום של זרימת האנרגייה בזוגיות –ההנאה ,השטף המיני והחיוניות –הינו בראש וראשונה אחריותה של האישה "(דיויד דיידה –דרך גבר ).

אני קורא שורות אלה מתוך הספר של דיויד דיידה ומיד עולה בי רגש של מחוייבות ואחריות גדולה אני המוביל את מערכת היחסים שיש לי עם האישה שלי , אני אחראי לזה שהיא תקום בבוקר תביט על עצמה מול המראה ותגיד : אני אוהבת את עצמי ואת הגוף שלי אני עירנית ומלאת אנרגייה להיות חיונית , שמחה , להיות במיטבי , להרגיש טוב עם עצמי להרגיש שאני רוצה להיות נחדרת על ידי הגבר שלי , ולהרגיש נאהבת .

שאני כותב שורות אלה שבו אני מתאר איך מרגישה הבת זוג שלי כאשר אני מוביל ואחראי לצמיחה של מערכת היחסים בינינו , אני שואל את עצמי שאלה אחת : מהי המתנה שלי ? מה גורם לבת הזוג שלי להיפתח אלי רגשית ולהרגיש שהיא רוצה להיות נחדרת ?

אני עוצם עיינים לרגע מקשיב ללב שלי שהוא יודע את התשובה ,הלב שלי גם מופתע למה אני צריך לשאול אותו את השאלה הזאת הרי כולם רואים את זה . האישה ,החברים האחיות , הלקוחות שלך , ההורים שלך .

המתנה ,כך אומר לי הלב שלי ,שתגרום לאשה להרגיש נחדרת ונאהבת על ידך היא בזה שאתה בא אליה ואומר לה : "רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך ,אני מוקסם ממך ואני פה בשבילך , אני מקשיב לך , מכיל אותך רוצה שתהיי חופשייה לעשות מה שאת רוצה ולהגשים את עצמך שתהיי חפשייה לשתף אותי במה שקורה לך בפנים ולהיות הכי גלוייה איתי . שיהיו לך דברים שיענינו אותך ותאהבי לעשות דברים גם לבד , שיהיו לך חברות שתרגישי איתן נאהבת . שתאפשרי לי להביט לך בעייניים ולצאת איתך לריקוד שאת לא יודעת מה הוא גם אני לא יודע , שנינו רוקדים את הריקוד שבאותו רגע אנחנו יוצרים ביחד .
"השלב הבא בחיים הזוגיים לאחר שכבר הושגה עצמאות אישית הוא הזרימה ההדדית של נתינה או שירות הדדי באהבה"(דיויד דיידה –דרך גבר ).

אני ממשיך לקרוא את המשפט מהספר של דיויד דיידה והמשפט גורם לי להתרגשות ולחווייה שאני מדמה אותה להרגשה של אורגזמה מדהימה ,חום גדול ופעימות לב שמתגברות יותר ויותר בזמן שהקורא את השורות : "הזרימה ההדדית של נתינה או שירות הדדי לאהבה " להיות עם האישה שלי בתקשורת גלוייה ולקבל את כולה גם את הצד האפל שלה כמו שהיא תקבל אותי גם את הצדדם האפלים שלי . ללמוד ממנה ,לשרת אותה , ללמד אותה איך להיות נחדרת , נאהבת מתמסרת לאהבה .

להגיד לה כל בוקר : "רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך "ולפרט לה למה .

לפעמים אני רואה את הבת זוג שלי טרודה והמוח שלה עסוק בבעיות בעבודה ,בקריירה , במטלות הבית ,ואני מרגיש באותו רגע שהיא כל כך רחוקה כאילו שהיא באוסטרליה ואני בישראל . ברגעים אלה אני נאבק עם עצמי לא לנתח את ההתנהגות שלה לא לפתור את הבעיה , לא לבקר אותה ולזרוק עליה את כל התסכולים שלי , במילא זה לא יעזור .הדבר היחיד שאני עושה מולה זה להיות איתה לראות אותה ולקבל אותה גם כשהיא תחת מסך של מחשבות , גם כאשר היא אומרת לי :"אני עייפה ,אין לי חשק לעשות כרגע אהבה, הראש שלי טרוד במחשבות , גם כאשר היא דוחה את הרצון שלי לחבק אותה "
באותו רגע הדבר שנשאר לי לעשות הוא לכתוב לה מה אני מרגיש לשתף אותה בכתב במה שעובר לי באותו רגע בלב , להביט לה בעייניים ולהעביר לה את התחושה שאני מקבל אותה גם במצב הזה שהיא יפה ומיוחדת גם ככה , לחבק אותה ולהעביר לה את התחושה שהיא נאהבת ושאני אוהב אותה .

להגיד לה גם במצב הזה : " רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך "

המטרה שלי במערכת היחסים עם האישה שלי היא שחייה יהפכו להיות במהותם חיים של אחדות נתינה וחגיגה , את המשפט הזה קראתי גם בספר של דיויד דיידה ,ואנ לא זקוק לספר זה טבוע בי חזק , אני רוצה לראות את האישה שלי במיטבה , חוגגת ,והופכת כל יום בחייה לחגיגה של יצירה ועשייה חדשה . והתפקיד שלי הוא לגרום לה להרגש חופשייה לעשות את זה . ולשתף אותה באופן גלוי בחלומות האישים שלי במטרות שלי וגם באתגרים שמחכים לי בדרך שאני רואה אותם , להיות עם האישה שלי באינטימיות אמיתית ושיתוף אמיתי מהלב .

כשאני נמצא עם בת הזוג שלי בשבילי זו חגיגה , להרגיש את החיבוק שלה ,את הנשיקה שלה לראות אותה נהנית בזמן שאנחנו עושים אהבה זה גורם לי להטען באנרגיה להיות הכי חיוני ויצירתי ,ולהתגעגע לרגע הבא איתה לעשיית אהבה הבאה איתה לחיבוק הבא , זה העינוג שהכי עושה לי טוב אני גם מענג אותה וגם מענג את עצמאי .בת הזוג שאיתי מאתגרת אותי ללכת צעד אחד מעבר ליכולות שאני חושב שיש לי לפרוץ עוד גבול ועוד גבול ולהתכוונן ליעד הבא , להיות מלא ביצירתיות , חיוניות ואנרגייה . והכל מסתכם במילה אחת שאני אומר לה כל בוקר :

" רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך "

אני יודע שלפעמים האישה שלי לא תמיד יהיה לה נעים עם המתנה שאני נותן לה לפעמים היא גם תשאל אותי שאלות : האם באמת אתה מתכוון למה שאתה אומר ? תשתף אותי שאני מחמיא לה יותר מדי . תתרחק ממני תהיה במצבי רוח קודרים , תצעק עלי כדי לבחון האם אני באמת נחוש בדרכי ? כל אלה הן המתנות הכי גדולות שבת הזוג שלי יכולה לתת לי והן רק מחדדות לי את תנועת החץ שלי מעצבות את דרך הגבר שלי .

תודה אישה יקרה שאת מנחה ,
מכווננת אותי וגורמת לי לחיות חיים מלאי תשוקה לעשייה ויצירה חדשה
" רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך "

הוספת תגובה

אורחים אינם יכולים הוספת תגובות בבלוג. אנא, עליך להתחבר.

דירוג

הדירוג שלך : 0
סה"כ: 0 (0 הצבעות)

Tags