○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

סיפורי הצלחהסיפורי הצלחה וסקירות האתר במדיה" היי,
רציתי לספר לכם שבזכות האתר שלכם שנכנסתי אליו לגמרי במקרה, הכרתי את אהבת חיי לפני כמעט 3 שנים ולפני שלושה וחצי שבועות נולד בננו הבכור… "

◘◘◘

" היי בייבי קליק !
רציתי לשאול אם תוכלו לעזור לי להגיע אל המשפחה שפירסמו אצלכם באתר את הפוסט הזה – ***
הם מקור השראה עבורנו , זוג לסביות וחבר הומו ,שחושבים ללכת על פורמט כזה של משפחה חדשה. נשמח לשאול אותם כמה שאלות , על מנת להתחזק ולהבשיל לקראת חתימה על חוזה וכד’… אם זה אפשרי לקשר בינינו ממש נשמח
תודה רבה , ל
תודה רבה על המענה המקסים שלכם …מקווה שאכן הם יהיו פתוחים לדבר/להיפגש ..תודה תודה תודה ! שבת שלום ל "

◘◘◘

" המשפחה המיוחדת שלנו
אם מישהו היה מספר לנו בתחילת 2013 שתוך שנה וחצי נהפוך להורים מאושרים, היה לי קשה להאמין בכך.
הדרך להורות משותפת היא לא קלה; לבחור שותפה להורות אחרת, שונה, מיוחדת – זו לא משימה פשוטה.
כמה שמחנו לגלות שאנחנו לא לבד בסירה הזו – כמונו יש עוד רבים אחרים שרוצים להפוך להורים –
כזוג גברים, דרכנו להורות מורכבת במיוחד – האפשרות להביא לעולם ילד בפונדקאות, על הקשיים הכרוכים בה, נפלה בשלב מוקדם כשהבנו שאיננו רוצים להחסיר מהילד העתידי שלנו את דמות האם. הבחירה הזו הביאה אותנו לצרף לקן המשפחתי שלנו צלע שלישית, אישה, כזו שתוכל לסייע לנו להגשים חלום ובה בדרך נוכל אנו להגשים לה חלום. אז נרשמנו לבייביקליק. וקיווינו לטוב.
הדייט הראשון היה קל. וגם השני. ומהר מאוד הבנו שאם המטרה ברורה, קל למצוא פתרונות. זה לא היה פשוט, אבל דבר אחד בטוח – הצלחנו, אחרת לא היינו כאן. לא חיכינו הרבה זמן – אנחנו מאמינים, שאת הדברים הפחות מחמיאים קל מאד להסתיר במפגשים הסטריליים שמאפיינים שלבי הכרות ראשונים. הסכמנו על כיוון, עברנו על חוזה מתאים ויצאנו לדרך – להפוך להורים!
במרפאה לפריון של קופ”ח נשבר הקרח סופית (אין כמו כוסית עם “מיץ” טרי כדי לשבור את כל המחסומים) ובהמשך הדרך נוכחנו לגלות שלא הרווחנו רק אמא לילד שרצינו, אלא חברה של ממש. על השוני הגדול בין ההורים שבדרך – הבדל בתחומי העניין, בדברים שמסבים לנו הנאה, באופן שבו אנו מנהלים את חיינו וגם האמונות והרצונות האישיים – גישרה אמת אחת ברורה – הבחירה שעשינו לא היתה עבורנו; הבחירה שעשינו היתה בראש ובראשונה עבור הילד שבדרך ורק אז עבורנו – להקים משפחה חדשה, משפחה עם שלושה הורים שמסוגלים לקבל החלטות יחד, להתפשר ולמצוא את דרך המלך לגידול ילדים יחד.
מספר חודשים לאחר מכן, ברגע נחיתה בפתחה של חופשה שלנו בחו”ל התקבלה הודעה בטלפון הנייד – בבדיקת הדופק התגלה כי לא מדובר בעובר אחד, אלא בשניים! כל כך מפתיע, כל כך לא צפוי, כל כך מסחרר. והראש מתמלא במחשבות, בחשש ובעיקר מנסה להסתגל לכך שדברים יתנהלו אחרת. ההלם הראשוני פינה מקום לשמחה גדולה ומספר שבועות אחר כך, כשגילינו ששני בנים שוחים להם במרץ בבטן של אמא שלהם, הפנטזיות שלנו התחילו לקרום עור וגידים – תרתי משמע.
ההריון עבר בעצלתיים, אם כי במבט לאחור – זו היתה תקופה קצרה ומסחררת. בדיקות, עוד בדיקות, דילמות על מה עושים ואיך עושים וכמה משקיעים. ופתאום הופיעו חילוקי דעות ודברים שראינו כברורים על קו הזינוק פתאום לא היו מובנים מאליהם. אז ישבנו ודיברנו. כמו אנשים בוגרים, כמו הורים שיודעים שצריך לוותר כדי לייצר לילדים שבדרך מציאות טובה, נעימה ובטוחה.
החודש מלאו לגוזלים שלנו 4 חודשים. מי היה מאמין.
אז הצליח לנו, הקטע הזה של הורות משותפת. לטוב ולרע, זו הבחירה שעשינו עבור הילדים שלנו. מהשלב האחר, בו הילדים הם כבר חלק מחיינו, הדבר היחיד שאנו יכולים למסור לכם, הורים שבדרך – לא להפסיק לנסות. ממרחק של כמעט שנה וחצי מהרגע ההוא שנפגשנו לראשונה, אנחנו יכולים לומר שבלב של שלושתינו יש עכשיו הרבה מאד אהבה – גם לילדים החדשים שלנו וגם אחד לשני. זה מיוחד, זה שונה וזה בעיקר דבר שלם, אינטימי ומלא בחום. תשאלו את הילדים שלנו בעוד כמה שנים – אנחנו מקווים שהם ישמחו בבחירה שעשינו עבורם.
שלכם, משפחה חדשה בישראל
ותודה לבייביקליק, שהפגישו אותנו "

◘◘◘

לתוכן נוסף, ראו בדף ה - facebook של האתר.