○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

סיפורי הצלחה וסקירות האתר בתקשורת:

 • קראו סיפור אישי מדהים שנשלח למערכת האתר :

  " המשפחה המיוחדת שלנו
  אם מישהו היה מספר לנו בתחילת 2013 שתוך שנה וחצי נהפוך להורים מאושרים, היה לי קשה להאמין בכך.
  הדרך להורות משותפת היא לא קלה; לבחור שותפה להורות אחרת, שונה, מיוחדת - זו לא משימה פשוטה.
  כמה שמחנו לגלות שאנחנו לא לבד בסירה הזו - כמונו יש עוד רבים אחרים שרוצים להפוך להורים -
  כזוג גברים, דרכנו להורות מורכבת במיוחד - האפשרות להביא לעולם ילד בפונדקאות, על הקשיים הכרוכים בה, נפלה בשלב מוקדם כשהבנו שאיננו רוצים להחסיר מהילד העתידי שלנו את דמות האם. הבחירה הזו הביאה אותנו לצרף לקן המשפחתי שלנו צלע שלישית, אישה, כזו שתוכל לסייע לנו להגשים חלום ובה בדרך נוכל אנו להגשים לה חלום. אז נרשמנו לבייבי קליק. וקיווינו לטוב.
  הדייט הראשון היה קל. וגם השני. ומהר מאוד הבנו שאם המטרה ברורה, קל למצוא פתרונות. זה לא היה פשוט, אבל דבר אחד בטוח - הצלחנו, אחרת לא היינו כאן. לא חיכינו הרבה זמן - אנחנו מאמינים, שאת הדברים הפחות מחמיאים קל מאד להסתיר במפגשים הסטריליים שמאפיינים שלבי הכרות ראשונים. הסכמנו על כיוון, עברנו על חוזה מתאים ויצאנו לדרך - להפוך להורים!
  במרפאה לפריון של קופ"ח נשבר הקרח סופית (אין כמו כוסית עם "מיץ" טרי כדי לשבור את כל המחסומים) ובהמשך הדרך נוכחנו לגלות שלא הרווחנו רק אמא לילד שרצינו, אלא חברה של ממש. על השוני הגדול בין ההורים שבדרך - הבדל בתחומי העניין, בדברים שמסבים לנו הנאה, באופן שבו אנו מנהלים את חיינו וגם האמונות והרצונות האישיים - גישרה אמת אחת ברורה - הבחירה שעשינו לא היתה עבורנו; הבחירה שעשינו היתה בראש ובראשונה עבור הילד שבדרך ורק אז עבורנו - להקים משפחה חדשה, משפחה עם שלושה הורים שמסוגלים לקבל החלטות יחד, להתפשר ולמצוא את דרך המלך לגידול ילדים יחד.
  מספר חודשים לאחר מכן, ברגע נחיתה בפתחה של חופשה שלנו בחו"ל התקבלה הודעה בטלפון הנייד - בבדיקת הדופק התגלה כי לא מדובר בעובר אחד, אלא בשניים! כל כך מפתיע, כל כך לא צפוי, כל כך מסחרר. והראש מתמלא במחשבות, בחשש ובעיקר מנסה להסתגל לכך שדברים יתנהלו אחרת. ההלם הראשוני פינה מקום לשמחה גדולה ומספר שבועות אחר כך, כשגילינו ששני בנים שוחים להם במרץ בבטן של אמא שלהם, הפנטזיות שלנו התחילו לקרום עור וגידים - תרתי משמע.
  ההריון עבר בעצלתיים, אם כי במבט לאחור - זו היתה תקופה קצרה ומסחררת. בדיקות, עוד בדיקות, דילמות על מה עושים ואיך עושים וכמה משקיעים. ופתאום הופיעו חילוקי דעות ודברים שראינו כברורים על קו הזינוק פתאום לא היו מובנים מאליהם. אז ישבנו ודיברנו. כמו אנשים בוגרים, כמו הורים שיודעים שצריך לוותר כדי לייצר לילדים שבדרך מציאות טובה, נעימה ובטוחה.
  החודש מלאו לגוזלים שלנו 4 חודשים. מי היה מאמין.
  אז הצליח לנו, הקטע הזה של הורות משותפת. לטוב ולרע, זו הבחירה שעשינו עבור הילדים שלנו. מהשלב האחר, בו הילדים הם כבר חלק מחיינו, הדבר היחיד שאנו יכולים למסור לכם, הורים שבדרך - לא להפסיק לנסות. ממרחק של כמעט שנה וחצי מהרגע ההוא שנפגשנו לראשונה, אנחנו יכולים לומר שבלב של שלושתינו יש עכשיו הרבה מאד אהבה - גם לילדים החדשים שלנו וגם אחד לשני. זה מיוחד, זה שונה וזה בעיקר דבר שלם, אינטימי ומלא בחום. תשאלו את הילדים שלנו בעוד כמה שנים - אנחנו מקווים שהם ישמחו בבחירה שעשינו עבורם.

  שלכם, משפחה חדשה בישראל

  ותודה לבייבי קליק, שהפגישו אותנו :-) . "

 • אתר Baby Click בעיתונות !
  המגזין Time Out תל אביב סקר את פעילותו וייחודו של האתר. הכתבה "אמא ואבאז, החיים האמיתיים" , שנכתבה במיוחד על האתר, מופיעה במדור להט"ב (עבור הקהילה הגאה). כמובן שהאתר פונה ללהט"ב ולסטרייטים כאחד.
  כתבה על האתר במגזין Time Out Tel Aviv, מדור להט"ב, עמ' 129, 6.12.12.

 • הערב ה- 22.11.12 בערוץ 3 בכבלים בשעה 22.30 מועלית הסדרה הקומית החדשה: "אמא ואבאז" . סדרה אמיצה אשר מעמידה במרכז הבמה את מודל ההורות המשותפת בין זוג גייז לרווקה סטרייטית (מאיה דגן, יהודה לוי ויפתח קליין). תסריטאי- אבנר ברנהיימר. במאי- קובי פז. שניי היוצרים בעצמם מגדלים ילדים במסגרת הורות משותפת.

 • אתר Baby Click ברדיו !
  אייטם בתוכנית הרדיו הותיקה של נפתלי מנשה בשם "ג'יגה ב' " ברשת ב' של קול ישראל. מנכ"ל האתר מר אייל חן השיב לשאלות על האתר, מהותו, ייחודו והסביר איך עובדת הגישה של הורות משותפת באמצעות האתר ובכלל.
  "בייבי קליק" בתוכנית הרדיו ברשת ב'/קול ישראל: ג'יגה ב' 07.11.12

 • אתר Baby Click בטלוויזיה !
  אייטם בתוכנית הטלוויזיה: "ביקור בית עם אלונה פרידמן" בערוץ 10. האייטם התמקד במהות האתר, שאלות כלליות על הורות משותפת וסיפורים מיוחדים שפוקדים את האתר מעת לעת. אלונה פרידמן ועו"ד זיו בייטל (מומחה לדיני משפחה וירושה) ריאיינו את מנכ"ל האתר, מר אייל חן.
  קישור לעמוד התוכנית באתר נענע 10 המציג את השידור של תוכנית ה- 29.10.12:
  "בייבי קליק" בטלוויזיה בתוכנית ביקור בית עם אלונה פרידמן 29.10.12

 • אתר Baby Click בטלוויזיה !
  אייטם טלוויזיוני ראשון הדן באתר בתוכניתו של גיא לרר "צינור לילה" בערוץ 10. האייטם התמקד במהות האתר, ייחודו ותרומתו לקידום נושא ההורות המשותפת בארץ. האתר הוצג כ- "הרשת החברתית הישראלית החדשה שמיועדת לאנשים שמחפשים פרטנר להבאת ילד". גיא לרר ריאיין את מנכ"ל האתר, מר אייל חן.
  קישור לעמוד התוכנית באתר נענע 10 המציג את השידור של תוכנית ה- 15.4.12:
  "בייבי קליק" בטלוויזיה בתוכנית צינור לילה 15.04.12

 • ריאיון ברדיו בתוכניתה של איריס קול ב- 103fm, אשר נותן חשיפה ראשונה לתחקיר הטלוויזיוני המצויין של שרון כידון העונה לשם:
  " ילדים תחת חוזה "
  , שיוצג ביום ה', ה- 14.3.12 בשעה 21.00 בערוץ 2. שרון כידון, מביאה בתוכנית 'הסיפור' את סיפורן של ילדים שנולדו 'תחת חוזה' בין שני הורים הומוסקסואלים ולסביות - מהם היתרונות של המשפחות המודרניות?
  קישור לריאיון ברדיו:
  ילדים תחת חוזה בראיון ברדיו אצל איריס קול

 • קישור מומלץ לצורך מידע על הורות משותפת והסכמי הורות:
  new-family

 • הנושא של הורות משותפת מגיע גם אל בתי הקולנוע. הגיע לאקרנים סרט חדש בשם:
  " חברים עם ילדים | Friends With Kids ".
  סרטו של ג'ניפר ווסטפלדט מציג זוג חברים טובים אשר מחליטים ביום מן הימים להפוך פרטנרים להורות משותפת.
  קישור לתקציר וטריילר הסרט:
  הסרט: חברים עם ילדים

 • המרכז להורות אחרת. הנחיה ועזרה במידע לאנשים שלא רוצים או לא יכולים לגדל את ילדם במסגרת זוגית מקובלת.
  המרכז להורות אחרת

 • קידום אתרים אורגני

 • עו"ד ומגשרת פרנקל הילה - דיני משפחה וירושה

 • קורינה דרייזן - עו"ס, תמיכה רגשית בטיפולי פוריות, הריון והורות.
 • אתר בייבי קליק

  הכל על הורות משותפת
  הרשמו עכשיו ללא עלות...
  האתר המתקדם למציאת שותפים להורות!
  ◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦
  מוזמנים לפרגן בלייק ב דף הפייסבוק של האתר.