○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

שאלות ותשובותמי אנחנו?

אתר בייבי קליק הינו פלטפורמה ליצירת היכרות בין אנשים המעוניינים לבחון את האפשרות של הורות משותפת. האתר מכוון ומסייע באיתור פרטנרים להורות. לרשותכם כלים רבים, כגון: מנגנון הכרות מתקדם עם פרופילים מפורטים, מאגר רחב ומגוון, מנועי חיפוש מתקדמים, בלוג, פורום, צ'ט אישי, מאמרים, קישורים ועוד.

למי מתאים השימוש באתר?

האתר מיועד לכל מי שחפץ בילדים ושרוצה להיות הורה.
הזדמנות ראויה להבאת ילדים לעולם מתוך מעורבות מלאה של שני הצדדים ההוריים בתהליך ההורות (לא בהכרח עם זוגיות). מתאים למי שאינו בקשר זוגי/סטרייטים/גייז/לסביות/גרושים וכיו"ב אשר מבקשים לממש הורות ומתקשים לעשות זאת באופן אחר או מתוך בחירה. האתר פונה לכל רבדי האוכלוסיה: כל נטיה מינית (סטרייטים, גייז, לסביות, דו, טרנס), בעלי זיקה מכל סוג לדת וכל דת (חילוניים, מסורתיים, דתיים), נשים וגברים כאחד. האתר מגביל את הגיל המינימלי לשימוש באתר ל- 18 (*בכפוף למדיניות הפרטיות של האתר).

למה כדאי לי להזמין לאתר חברים נוספים?

אם נהנתם מהאתר, תפגינו חברות טובה ותמליצו על האתר בפני חבריכם הטובים. האתר מתגמל עבור כל הפנית חבר באמצעות נקודות קרדיט בחינם. כך שזה גם מאוד משתלם!!
ניתן להזמין חברים נוספים לאתר כך:
כניסה לאתר >> הזמנת חברים >> הזנת טקסט עם מסר לחבר מימין ומשמאל הזנת המייל של החבר >> שליחה.
* מה זה נקודות קרדיט? יש התייחסות לזה בהמשך השאלות הנפוצות.

האם תשלום דרך האתר בטוח מספיק?

התשלום חד משמעית בטוח !!
פרטי כרטיס האשראי שלך מוזנים במנגנון הסליקה המאובטח של PayPal הבינלאומית. הדרך המהירה והבטוחה יותר לשלם באינטרנט מבלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי. PayPal מגינה על המידע הפיננסי שלך באמצעות מערכות אבטחה והגנה מפני הונאות מובילות-תעשייה. המידע הפיננסי שלך עובר לאחר החיוב, הצפנה מידית, כך שאינו נחשף לאף גורם, גם לא לבעלי האתר (להם אתה משלם עבור מנוי). המידע מוגן באמצעות SSL עם אורך מפתח הצפנה של 168 סיביות (הרמה הגבוהה ביותר הזמינה לשימוש מסחרי). *לפרטים נוספים, נא להכנס לאתר האינטרנט של PayPal.

מה היתרונות של מנוי בתשלום על פני מנוי חינמי?

מנוי חינמי יכול לפתוח כרטיס פרופיל עם גישה לעריכתו ולהעלאת תמונות וכן, להחשף לפעילות האתר אך לא לפעול באתר, למעט האפשרות להגיב להודעות שהופנו ממנויים מתקדמים (תגובה בלבד ולא פניה יזומה של הודעה).

לעומתם מנוי בתשלום ("מנוי זהב") זכאי לכל האפשרויות הרבות והמגוונות של האתר באופן מלא:

 • שליחה וקבלה של הודעות ללא כל הגבלה.
 • תגובות חופשיות על כל רכיב באתר, כגון: תמונה,פרופיל,פוסט פורום,בלוג וכולי.
 • שליחה חופשית של מתנות וברכות וירטואליות.
 • ניהול פנקס הערות אישי עבור כל פרופיל שנצפה.
 • שימוש במנועי חיפוש מתקדמים של פרטנרים/יות (פירוט חיתוכים רחב מאוד לאיתור אופטימלי).
 • שימוש בצ'ט פרטי וכללי של האתר.
 • פתיחת בלוג אישי.
 • השתתפות פעילה בפורומים השונים של האתר.
 • הזמנת חברים לאתר באמצעות הפייסבוק והדוא"ל.
 • הוספת ארועים אישיים ליומן הארועים של האתר.
 • שליטה במבנה הפרופיל האישי ע"י הוספה / הורדה של רכיבים מהפרופיל (אם אינך מעוניין לחשוף את רשימת החברים, הפוסטים, המתנות הוירטואליות וכולי). ייחודי לאתר זה בלבד!!
 • פתיחת קבוצות בכל נושא וניהול פורום עבור הקבוצה.


*לפרטים נוספים, נא לעיין בתקנון האתר.

כיצד מבצעים רכישת מנוי באתר?

קל מאוד! לוחצים על "רכוש מנוי", בוחרים את חבילת המנוי הרצויה לכם ובתחתית הדף, מצד ימין, לוחצים על "לתשלום". מיד תוצג הזמנתכם המפורטת עם פרטי החבילה והמחיר.
לבחירתכם שתי אפשרויות:

1. באמצעות כרטיס אשראי .
יש להזין את פרטי כרטיס האשראי לפי ההנחיות. מספר הכרטיס מוצפן ואינו נחשף לשום גורם, גם לא לבעלי האתר! דרך בטוחה ביותר הנעשית באמצעות חברת הסליקה המאובטחת ביותר בעולם Pay Pal.

2. ישירות דרך חשבון paypal , עם מייל וסיסמה .
זה מתאים למי שלא מעוניין לשלם באמצעות כרטיס אשראי דרך האינטרנט. למי שאין חשבון ב- paypal יוכל לפתוח כזה בקלות דרך האתר בהתאם להנחיות.

למה מומלץ לרכוש מנוי מתחדש?

כידוע לכולנו, תהליך מציאת פרטנרים מתאימים אינו קל. אנו נעשה הכל , במסגרת האתר, להקל עליכם ולהאיץ את התהליך, אך בסיכומו של עניין מדובר במציאת הורה ולכן הבחירה אמורה להיות טובה ומוקפדת. מנוי מתחדש, הוא מוזל יותר ממנוי בודד והוא מחזורי. הוא יתחדש כל זמן שלא תבצעו הפסקה יזומה. כך שעד שלא ימצא הפרטנר האידיאלי , תוכלו עדיין להשאר מנויים באתר. זה בשליטתכם!

מה היתרונות במנויים לטווחים ארוכים?

גם כך מדובר בתהליך יחסית ארוך ולא פשוט ולכן, סביר להניח שתזדקקו לזמן סביר. לכן, סיפקנו עבורכם חבילות מנוי לטווחים ארוכים במחירים זולים במיוחד. אם תחשבו את ערך המנוי פר חודש, תבינו שמדובר בהוזלה משמעותית. ככל שתקחו מנוי ארוך יותר, כך תמחור הערך החודשי קטן. משתלם כלכלית.

מה זה נקודות קרדיט?

נקודות קרדיט הן נקודות הנצברות כתוצאה מפעילות או ארועים מסויימים, כגון: ימי הולדת של המשתמשים, הפניית חבר לאתר, מענה על סקרים וכולי. כל משתמש יוכל לממש את הנקודות הללו לטובת שימוש באפשרויות המתקדמות של האתר, כגון: פניה יזומה למשתמש אחר, צ'ט פרטי, הוספת תגובה לפורום, בלוג וכולי. לכל אפשרות יש שווי אחר (ערך נקודות קרדיט, לשם דוגמא בלבד: שליחת הודעה שווה 5 נק' קרדיט). יש לציין שהנהלת האתר רשאית לעדכן מעת לעת את שווי נקודות הקרדיט כראות עיניה. כמו כן, המנוי יכול לרכוש עצמאית נקודות קרדיט לפי החבילה הרצויה.
צבירה של נקודות קרדיט היא שימושית מאוד לאחר שהמנוי החינמי תם (מנוי לתקופת ניסיון הניתן אוטומטית בחינם עם ההרשמה לאתר)! לכן, מומלץ לבצע פעולות כאלה לשם צבירת נק' קרדיט בחינם (כל נקודה שווה כסף!!), כגון: הפניית חברים חדשים להרשם לאתר.
*ראה תקנון האתר!

מה ההבדל בין רכישת נקודות קרדיט לבין רכישת מנוי ומה עדיף?

ככלל, תמיד עדיף מנוי!! זה האפיק המשתלם ביותר והמקיף ביותר מהיבט שרותי האתר. מנוי פותח בפני המשתמש את כל האופציות האפשריות בזמן שנקודות קרדיט מגבילות את המשתמש לפי כמות הנקודות שנרכשה ו/או נצברה. נק' קרדיט מתאימות לשימוש נקודתי בלבד. שוב, רצוי לרכוש מנוי.

שחזור סיסמה?

שכחתם את המשתמש שלכם או הסיסמה?? לא נורא. יש פתרון קל ומידי.

אם שכחתם את שם המשתמש ניתן לחליפין להכניס באותו שדה את המייל איתו נרשמתם או פנו לתמיכה הטכנית של האתר באמצעות "צור קשר" ונשחזר מידית עבורכם את שם המשתמש. אם שכחתם סיסמה, לחצו על "שכחתי סיסמה". הזינו את המייל שלכם וישלח אליכם מידית קישור שיפנה להחלפת סיסמה.

איך ניתן לעדכן את שורת הסטטוס בראש הכרטיס (בדומה לסטטוסים של פייסבוק)?

כל מנוי רשום שנכנס עם המשתמש והסיסמה, מגיע מידית לבית המנויים. זה המקום שנותן לכל מנוי את כל הפרטים אודות הכרטיס, החל מעדכון סוג המנוי, כמה זמן נותר למנוי, נקודות קרדיט, מצב הודעות, צפיות וכולי. מצד ימין בעמוד, במשבצת כהה יש טיפים חשובים ומתחתם סטטוס. בתחתית רובריקת הסטטוס יש שורה לבנה. רשמו את הסטטוס ולחצו על "בוצע". ניתן להכניס מלל וסמיילים.

איך משהים כרטיס מפעילות לתקופת מה? מבלי למחוק אותו.

אם ברצונכם להשהות את הכרטיס מפעילות , כך שהוא לא ייראה באתר אבל עדיין יהיה קיים, תוכלו לבצע זאת בקלות. לאחר שהמשתמש נכנס לאתר עם שם המשתמש והסיסמה ומגיע לבית המנויים (העמוד הראשון אליו מגיע המנוי), מצד ימין עם רקע שחור יש רובריקה של טיפים ומתחתיה רובריקה של סטטוס. בחלון הסטטוס יש כפתור שמאפשר "השהייה" ו"הפעלת כרטיס" כשרוצים להפסיק את השהיית הכרטיס ולחזור לפעילות. זה בשליטתו המלאה של המשתמש.
*חשוב לציין שהשהייה אינה מפסיקה את משך זמן המנוי שרכשתם !