○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

הורות משותפת - לעשות את זה נכוןהורות משותפת - לעשות את זה נכון

אנחנו הורים מתוקף הסכם. ביזנס. רק שהבעיה הכי גדולה היא שאת ההסכם אנחנו בונים הרבה לפני שהפכנו להורים. הרבה לפני שהבנו מה באמת חשוב לנו בגידול הילדים, ובוודאי לפני שהכרנו את השותפ/ה שלנו להורות.
לכולנו ברור שיש המון יתרונות בהורות משותפת: הילד זוכה לשני הורים אוהבים ומטפלים; הילד לא סובל מבעיות זהות (יודע מי שני הוריו); ההורים נהנים מנוחות לוגיסטית וכלכלית שבאמצעותה יכולים להמשיך במימוש והגשמה עצמית, וכו'. אבל... לחבילה הסה"כ חיובית הזו מתלווים גם קשיים ומורכבויות שרק לחלקם אנחנו מודעים בתחילת התהליך. הכנה מוקדמת ותיאום ציפיות נכון (לא רק עם השותפ/ה, אלא קודם כל עם עצמנו..) יכולים לעשות עבורכם את ההבדל בין תחושת הצלחה לדרך חתחתים.
היי, אני גילת - אמא בהורות משותפת לתאומיקס (בן ובת) אהובים עד אין קץ בני 5.5. אני גם מדריכת הורים. זה לא הרבה זמן שאני מדריכת הורים. זה עניין דיי חדש אצלי. במקור אני בכלל כימאית שעוסקת בפארמה ומיכשור רפואי כבר 20 שנה. אז מה פתאום? מה קרה לי ככה (קצת אחרי) אמצע החיים? קרתה לי האימהות. ההורות. הנס המופלא הזה שאין כמותו. האמת שאני בכלל עשיתי את זה משעשע - כשהייתי בהריון הכרתי מישהו ו.... מאז אנחנו חיים יחד.

המשך המאמר בדף ה facebook של האתר.