○○ בייבי קליק | מציאת פרטנרים למטרת הורות משותפת ○○

כניסה

אודותינו

ברוכים הבאים לאתרינו !

אתר "בייבי קליק" הינו פלטפורמה ליצירת היכרות בין אנשים המעוניינים לבחון את האפשרות של הורות משותפת. האתר מכוון ומסייע באיתור פרטנרים להורות משותפת. האתר מספק כלים ידידותיים רבים לכך, כגון: מאגר שותפים פוטנציאליים רחב, מנועי חיפוש מתקדמים, בלוג, פורום, צ'ט אישי וכללי , מאמרים מקצועיים, קישורים, טוקבקים, שיתופים ועוד.

האתר פונה לכל מי שחפץ בילדים ואינו מצוי במערכת יחסים זוגית/אינו חפץ במערכת זוגית מחייבת/אינו סטרייט בנטייתו. האתר פונה לכל רבדי האוכלוסיה: כל נטיה מינית (סטרייט/ית,הומו, לסבית,טרנס), בעלי זיקה מכל סוג לדת (חילוני/ת, מסורתי/ת, דתי/ה), נשים וגברים כאחד. הגיל המינימלי לשימוש באתר הינו 18 (*בכפוף למדיניות הפרטיות של האתר).

מאה השנים האחרונות הביאו לשינויים מרחיקי לכת באופייה של החברה המערבית. המינים הפכו לשיוויוניים יותר. נשות העולם זכו בזכויות בחירה פוליטיות, בלגיטימציה לצאת לעבוד ולנהל קריירה עצמאית, גם במקצועות שנחשבו גבריים ועוד. השינויים הללו, יחד עם קצב החיים ההולך וגובר והלחץ להתפרנס ולהצליח בקריירה, המשפיע על שני המינים, השפיעו גם משמעותית על ערכי המשפחה ועל תפיסת הזוגיות. בנוסף לגורמים אלו, יש גם רבים מאיתנו שמתקשים בבניית אינטרקציה זוגית יציבה, ובכך נותרים ללא מסגרת קבועה ,איכותית ורומנטית להבאת ילד משותף. לצערנו, היכולת להיות הורים כדרך הטבע, באמצעות כניסה להריון, מוגבלת בזמן. לא תמיד ניתן לחכות – לפעמים הצורך להרות ולהיות הורים לילדים הוא צו השעה, צורך שחייב להגיע לידי מימוש בהקדם, לפני שלא תהיה יותר אפשרות להיות הורים מלבד באמצעות אימוץ ילדים. עוד סיבה להזדרז מעט בהחלטה באשר להבאת ילדים לעולם היא הרצון להיות הורים צעירים ומלאי מרץ ככל האפשר לילדיכם.

המשפחה הקונוונציונלית המסורתית כבר איננה עניין מקודש, לצידה מתקיימת בכבוד משפחה חדשה, עם הורות משותפת לילדים אך ללא זוגיות רומנטית והחלום להיות הורים יכול היום להתממש ביותר מדרך אחת.

הורות משותפת הולכת ונעשית נפוצה בשנים האחרונות כדרך נוספת לאנשים להגשים את החלום של להיות הורים גם ללא מסגרת נישואין או זוגיות רומנטית.

החיבור בין גבר ואישה שאין בניהם קשר רומנטי ולפעמים גם לא יכול להיות (בגלל נטיות חד מיניות של אחד או שני הצדדים), יכול להראות לא טבעי במבט ראשון, למעשה יש פה חיבור מרגש במיוחד של שני אנשים סביב הרצון להיות הורים לילדים. להורות משותפת יתרון על פני אלטרנטיבת הורות אחרת או אימוץ ילד, מפני שלילד תהיה אפשרות לגדול בצילם של הורים בעלי זכויות הורים שוות משני המינים ולהכיר את העולם בתיווך שני המגדרים.

ייחודיות האתר:

מעבר לעובדה שהפורמט נועד לסייע במציאת שותפים להורות משותפת, האתר מהווה גם מעין רשת חברתית המושתתת על פלטפורמה אינטראקטיבית מאוד. האתר מעודד את חבריו לפעול ולהשפיע. ניתן להזמין חברים חיצוניים נוספים לאתר, לאשר חברים לכרטיס, לשנות סטטוסים (סלוגנים, אמירות וכותרות בראש הפרופיל), ליצור שיתופים בתכנים, בקבצים, בלינקים ובתמונות. ניתנת במה חופשית להתבטאויות ולדיעות בבלוגים אישיים, פורומים שונים ובצ'טים פרטיים וכלליים. ניתן להגיב על כל רכיב באתר (טוקבקים). כמו כן, ניתן ליזום יוזמות קבוצתיות ואירועים שונים, ככל העולה על דעתכם, בקרב החברים באתר. האתר מספק מידע רב באמצעות מאמרים מקצועיים ודיעות מומחים לגבי נושאים שונים בתחום.

אתר baby-click שם לעצמו למטרה לאפשר לשני הצדדים להאיץ את תהליך מציאת הפרטנר/ית המתאימים עבור הורות משותפת באופן הקל, הנח והנכון ביותר.

בברכת הורות משותפת צלחה,

אתר baby-click
הנהלת האתר.